Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire figyeljek oda az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek oda az első alkalommal a szűz barátomnál?

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem sajnos, de még nem voltam együtt szűz fiúval, így egy picit feszengek. Kicsit úgy érzem, hogy nekem kéne jobban odatennem magam, és mint tapasztaltabbnak (hát túl sok tapasztalatom mondjuk nekem sincs:D) rajtam van nagyobb teher, mert azért valamennyire csak meghatározó az első szexuális élmény.
2021. jún. 3. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Kezdeményezd te a pózokat, légy aktív, lássa hogy élvezed. Ha hamar elmegy akkor légy türelmes és engedd hoy addig nyaljon vagy ujjazzon, érezze magát hasznosnak. Ha izgul mondd neki, hogy a szex minősége nem az orgazmusokon múlik hanem higy mindketten jól érezzétek magatokat.
2021. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Például arra, hogy ne élvezzen el hamarabb, mint te 😇
2021. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább arra figyelj, hogy ne alázd porig azzal, hogy mindenáron tudatod vele, hogy ügyetlen... Vezesd rá inkább türelmesen mindenre, bíztasd, dícsérd, és meglásd, hálás lesz neked 😉
2021. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen teher nincs rajtad! A szex nem megfelelésről szól, hanem örömszerzésről. Add saját magad és figyelj a partneredre, adj neki folyamatos pozitív visszajelzéseket ennyi a "tudomány" akár szűz vagy, akár nem.
2021. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 StevenUp ***** válasza:
0%
Készíts oda egy halom Zsepit, ha esetleg sírásban törne ki mert nagyon bizonyítani akar :D
2021. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!