Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha csak szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha csak szexpartnert kerestek Fontos hogy hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Persze nem igénytelen. Meg ad magára.

De mondjuk nem tipikus ti esetek.



2021. jún. 5. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mivel még a fogatlan cigányasszonyra is 15 kérő jut, ezért sima szexre egy átlag nő is könnyedén talál átlag feletti palit.
2021. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Fontos bizony!
2021. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nyilván fontos. Ha csak szexre kell, akkor különösen, de kapcsolatra is igaz, hogy olyannal nyilván nem fogok össze jönni, aki nem jön be.
2021. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem egy nagyon gusztustalan nő (fogatlan büdös c-asszony), akkor megfelel a férfiak 99%-ának. Sőt, az útszéli, ápolatlan, mosdatlan c-prostikért még fizetni is hajlandóak a férfiak.

Meglepődnél milyen nőket másznak meg elég jóképű pasik, ha ingyen szexet kínálnak nekik és elég biztosak benne, hogy soha senki nem tudja meg.

Én is szexeltem olyan lányokkal, nőkkel fiatalabb koromban, akiket sose mutattam volna be se a szüleimnek, se a baráti körömnek, mert csúnyák, buták vagy jóval idősebbek voltak.


Csak gondolj bele, hogy a szexpartnerkeresőkön és társkeresőkön 10-20 férfira jut 1 nő.

2021. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak sétálok vele is fontos...
2021. jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a normális vàlaszokat
2021. jún. 5. 12:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontos persze akárkivel nem fekszem le.
2021. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Nálam számít, de nem olyna fontos a külső. Nekem szexre is olyan kell, aki értelmes, udvarias, őszinte, figyelmes. Nem valami tapló fszparaazt szépfiú, aki 5 másik csajt is kúrogat. Szóval én jellemzően soha nem is a ripikus ideálomba tartozó férfiakkal jöttem össze:D valahogy nem úgy alakult. Sokszor pont olyannal kavartunk, akire elsőnek azt mondtam, hogy nem az esetem offos. Aztán megismertem és kész végem volt:D felcsigázott és vonzóvá vált. Szóval a külső max annyira számít nálam, hogy ne taszítson kifejezetten az illető, mert akkor az úgy nem fog menni. De ha átlagos, mondhatni semleges külsőre, akkor az simán jó lehet. Pont emiatt nem szoktam a külső alapján senkit offolni, megvárom míg beszélgetünk és ha az alapján nem szimpi, csak akkor offolom a dolgot

N

2021. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha "nem az esete" akkor értelemszerűen esélytelen. Stílus, kisugárzás, személyiség, külső megjelenés - ez a négyes adja a ffi "vonzerőt". Nem kell adonisnak lenni főleg ha az első háromban valaki jól domborít (mondjuk ha jóképű, sportos akkor is kell az első három képességet hozni).
2021. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Én csak szexnél jobban rá megyek a külsőre hiszen nem kapcsolatot akarok vele. Meg tekintve h mennyi a túl kínálat a pasikban akik szintén szexet keresnek így van miből válogatni is
2021. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!