Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vibrátor intenzívebb orgazmu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vibrátor intenzívebb orgazmust okoz mint egy pénisz?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy vibrátort, és kíváncsi lennék hogy érdemes-e venni.

Másféle orgazmust okoz vagy legalább olyat mint szexnél?


2021. jún. 5. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel úgy irányítod ahogy neked jó, és nem fog lelankadni mert elment, etért azzal mindenképp jobbat lehet elérni

Csak utána ne várd el a pasiktól is azt a szintet xd

2021. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem kell tartani ettől.

Pasi helyett szeretném, mert kb a kutyának sem kellek.

2021. jún. 5. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
igen, csajomnak pl csak azzal van huvelyi orgazmusa. azota se gyozi megkoszonni hogy kiprobaltuk
2021. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan, hogy egy nő senkinek ne kelljen :D
2021. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pedig van.

Az alakom jó, de az arcom nem szép.

Inkább leszek egyedül egy vibrátorral, mint szexre használjon egy pasi, akinek kapcsolatra nem kellenék.

2021. jún. 5. 22:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, hülye aki a külsőségekre megy
2021. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy magadat nem látod szépnek,még lehetsz egy pasinak az álmai hölgye... Sokan vannak így hogy saját magát lenézi,ezáltal gátat szab abban hogy ismerkedjen,elengedje magát,vagy hogy kapcsolatokat alakítson ki.Az önbizalmad látom nagyon lent van,ezt nem ártana kicsit feljebb hozni,kicsit bízni magadban,és a kisugárzásod is a jobb irányba mozdulna... Így ezt a felfogást hogy “inkább maradok egyedül..” ezt vesd el,és inkább engedj teret a barátkozásoknak,ismerkedéseknek... Meg fogod látni hogy van olyan akinek bejössz,és nem csak kihasználna...
2021. jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A vibrátor az isten és az alkalmazott mérnöki tudomány áldása.

Ügyesen válassz, és ne sajnáld rá a pénzt.

Ha csiklóval szeretsz játszani, akkor spéci játékot vegyél hozzá, ha hüvelyi orgazmus rajongó vagy, akkor még ahhoz valót.

Hidd el, nem fogod megbánni, bár az előfordulhat hogy elsőre nem találod meg a tökéletes kütyüt.

Nekem a 3. vibrim lett a befutó, azóta az életem nagyságrendekkel jobb lett.

2021. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ohh ja és igen, egy megfelelő vibri nagyobb, erősebb, intenzívebb orgazmust tud okozni mint egy pasi, és ráadásul cserébe nem vár el semmit. Nem kell borotválkozni, szopni, análozni, akkor használod amikor akarod és csak azért van hogy téged szolgáljon. Ha akarod egyik nap akár órákig használhatod, és utána ha egy hónapig ki se veszed a fiókból, akkor sincs semmi gond.

És természetesen ugye a legjobb hogy se a terhesség, se a betegség miatt nem kell aggódni. Szóval én tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek, a mai vibrátorok annyira jók, hogy ember nem érhet a nyomukba.

#8 vagyok

2021. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem azért van férjem is, de vannak szexuális játékaink hohy feldobjuk az estéket.


Én azt mondom hangulat függő, valamikor nagyon jól tud esni de valahogy a férjem nem tudja pótolni. Magát a behatolást, az érzést, az érintését stb.

2021. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!