Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek szintén a mostani párjuk volt az első és már évek óta együtt vannak?

Figyelt kérdés

Szóval konkrétan, a mostani párjukkal szexeltek először és évek óta együtt vannak.Itt vannak még olyanok rajtam kívül?


Miért őt választottátok?


Férfi vagyok.



2021. jún. 5. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én igen.

tulajdonképpen mi a kérdés? hogyhogy miért őt választottam? ugyanazért, ami miatt az emberek hosszú távon együtt szoktak lenni a párjukkal: nagyon szeretjük egymást, nagyon jól érezzük magunkat együtt, és jól is működünk, az életfelfogásunk és jövőbeli terveink is passzolnak. hülye lettem volna otthagyni.

2021. jún. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, biztosan van több ilyen ember.


először a jelenlegi párommal feküdtem le, lassan 9 éve együtt vagyunk. neki is én voltam az első.


tiniként jöttünk össze, nem gondoltam túl a dolgot, azt végképp nem gondoltam, hogy vele szeretném majd leélni az életem. nem volt egy különösebben tudatos választás az elején, egyszerűen megtetszett, jófejnek, különcnek tartottam. barátkoztunk, randizgattunk és az elején komolytalan tiniszerelem egy nagyon mély kötődéssé alakult.


de én sem értem teljesen mire vagy pontosan kíváncsi. miért tetted fel a kérdést? kétségeid vannak, hogy le lehet-e élni egy életet boldogan, hogy csak egy emberrel szexeltél? vagy pont nagyon jó a kapcsolatod és csak úgy jött ez?

2021. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom.Tényleg ennyire nehezen érthető a kérdés lényege?

Szóval honnan tudtátok hogy ő az igazi és hogy felesleges lenne tovább keresgélni?

2021. jún. 5. 23:53
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

jaaa, értem.


nem hiszek abban, hogy egy nagy "Ő" létezne. ha nem vele lennék, lehet, hogy szintén boldog kapcsolatban lennék. ezen az egészen nem kell gondolkoznom, mivel boldog vagyok vele, a hibái ellenére is nagyon szeretem és érzem, hogy ő is így érez irántam. vannak veszekedések, nézeteltérések, de nem áthidalhatatlanok és az életünkről, jövőnkről való elképzeléseink is egyeznek.

ha pl ő nem akarna gyereket, nem tudom mit kezdenék, mert nem hiszem, hogy tudnék szakítani, de biztosan lennének kétségeim, hogy lehet-e így ő az életem párja.


na de miért akarnék tovább keresgélni, ha tőle mindent megkapok, ami fontos és szeretem még mindig szerelemmel? olyan, mint a másik felem, összetartozunk, el nem tudnàm képzelni nélküle az életem. az lényegtelen, hogy egymás első rendes kapcsolata vagyunk, csak mert nem "próbáltunk ki" másokat, attól még érezzük, mit akarunk. ez olyan, mintha egy meleg pasinak azt mondanád, biztos benne, hogy meleg-e, ha nem próbálta még nővel...


egyébként néha felvetődik bennem, vajon 10-20 év múlva hiányozni fog-e, hogy másokkal is szexeljünk (bár ez nem hiszem, hogy ez azon mülna, "kiéltük-e" magunkat), de bízok a kapcsolatunkban, hogy ha neadjisten ilyen helyzetbe kerülünk, találunk rá megoldást.


bocsi a hosszú, érzelgős kommentért, az a helyzet, hogy szerencsére a szex is isteni vele, most éppen utána itt durmol mellettem, én meg ilyenkor tipikusan feljövök gyikre romantikusömlengeni 😅 bocsi



de elárulod, miért írtad ki a kérdést? nem érzed biztosnak, hogy vele szeretnél maradni és lehet, hogy tovább keresgélnél?

2021. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszú és érzelgős kommentet. :)


Nekem ő az első.De a sok story után amiket ismerősök és barátok meséltek hogy milyen egyéjszakás kalandjaik voltak, és hogy milyen kapcsolataik voltak, én már az első együttléttől tudtam hogy ő mellé megéri lehorgonyozni.

Megértjük és szeretjük egymást.A szex mindig jó vele és annak mégjobban örülök hogy ő is élvezi velem.

Csak kíváncsi voltam mennyire gyakori ez hogy az ember elsőre ilyen embert talál és hogy nem is akar mást.

2021. jún. 6. 00:41
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Júliusban lesz 6 éve, hogy barátnőm van. Egyikünknek sem volt előtte komoly párkapcsolata és egymással vesztettük el a szüzességünket.
2021. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"a sok story után amiket ismerősök és barátok meséltek hogy milyen egyéjszakás kalandjaik voltak, és hogy milyen kapcsolataik voltak, én már az első együttléttől tudtam hogy ő mellé megéri lehorgonyozni."


uh...hát ha a haverok általi sztorik kétséget tudnak benned ébreszteni és ennyi elég a szakítás fontolgatásához, akkor tényleg nem valószínű, hogy együttmaradtok

2021. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem az első, hanem a második partneremmel vagyok együtt 29 éve, de az utóbbi néhány évben érzem úgy, hogy megbántam. Szeretnék mással/másokkal is kipróbálni dolgokat 🤷‍♂️ F
2021. jún. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%

Elég furcsa kérdés de mint NŐ nálam is voltak ilyen kételyek a párom felé, de én inkább azért aggódtam hogy elhagy mert nem tudja magát kiélni mellettem.

Viszont aggodalmakat félre téve lassan 4 és fél éve vagyok vele együtt és nagyon szeretem már a közös kicsi életünket is megterveztük!

De ha te ennyire bizonytalan vagy mindenbe akkor inkább ott kellene körül nézned hogy szereted-e egyáltalán,nehéz egy nunust es egy lanyt szeretni eleted végéig de nem lehetetlen :)

💁‍♀️ 21.NŐ

2021. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdést azért tettem fel mert vannak olyanok akik szerint nem szabad az elsőnél leragadni.

Válogatni kell és minél többel lefeküdni mire lehorgonyzol egy mellett.

Értitek?

És érdekelt hogy itt hányan vannak még rajtam kívül akik szintén az elsőt választották.

De én úgy érzem hogy nekem sikerült elsőre olyat találni akivel boldog vagyok, míg mások fél életen keresztül keresik azt a valakit.


7-es és 9-es!

Épp ellenkezőleg! :)

Pont hogy ezek a storyk miatt gondolom úgy hogy jól döntöttem.

Vele mindent meg tudunk beszélni, figyelmes és nagyon rendes velem.A szexről nem is beszélve.

A puncija pedig...hát hogy is mondjam?Nagyon finom. :)

2021. jún. 6. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!