Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex olyannal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex olyannal, akitől félsz?

Figyelt kérdés

jún. 6. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szar.
jún. 6. 14:47
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Kva szar. Nem tudod elengedni magad, nem is élvezed, az egyetlen dolog ami a fejedben jár, hogy mit tenne ha ellenkeznél illetve hogy mikor ér véget, esettleg h hogyan fogsz lelépni tőle.

Aztán évekig nem tudod elfelejteni, beleég a fejedbe az a pillanat. Kétféle véglet van szerintem, aki utána nem tud hosszú ideig hozzáérni senkihez, illetve aki elkezd alkalmi szexelbe, viharos kapcsolatokba bonyolódni, el akarja felejteni azt az emlékez, emiatt új szexuális emlékeket akar gyártani, elterelni a gondolatait, nem akarja, hogy az a pasi legyen benne utoljára. Én ez utóbbi voltam...

Így 5 év után azt mondom, hogy feldolgoztam és már nem gondolok rá, nincs hatással az ismerkedésre. Viszont szexben mai napig ha valaki felpofoz, akkor előtörnek az emlékek és ott vége a szexnek. Régen izgatott a pofon (sub vagyok) de már nem bírom elviselni. Ez az egyetlen, ami megmaradt a múltból.

jún. 6. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb az erőszakolásnak felel meg nem?
jún. 6. 15:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a megerőszakolásra gondoltam.
jún. 6. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De minek szexelsz olyannal akitől félsz? Szerintem rohadtul nem egészséges ez. Én nőként sose közelednék olyan felé akitől félek.
jún. 6. 15:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Még nem feküdtünk le.
jún. 6. 15:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De minek akarnál vele? Logikátlan
jún. 6. 15:17
Online játszótér
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, ha félsz tőle, akkor inkább kerüld el.
jún. 6. 15:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet hogy most még úgy érzed hogy te csak ennyit érsz, de később nagyon megbánhatod, és úgy fogod érzékelni hogy megerőszakoltak, emiatt lelki roncs leszel, ahogyan a kettes mondta.
jún. 6. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már magad ellensége leány! Olyannal szexelni, akitől félsz semmi értelme, meg fogod bánni. Ne menj bele ilyenbe.
jún. 6. 17:30
1 2
Unatkozol? Gyere játszani!

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!