Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mennyi idő volt a leggyor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mennyi idő volt a leggyorsabb szopásotok és a leghosszabb? Melyik tetszett jobban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Legrövidebb 2-3perc, leghosszabb 15 perc körül.
2021. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

1:

Nem állt ki az állkapcsod negyed óra után?

2021. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem mértem stopperrel de 2 perc körül volt a leggyorsabb,a leghosszabb 10 perc körül volt.
2021. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát a legrövidebb 5 perc

Leghosszabb 45 percnél mikor már mind 2 kezem is szarrá zsibbadt mert -közbe azt is használtam feladtam és mondtam neki ha nem jó Akkor szóljon. Aztán mondta hogy de nagyon jól csinálom élvezi

Hát mondtam a srácnak h nem úgy veszem észre és ne haragudj de nem bírom folytatni fájt a szám a kezeim

Aztán meg fogta a gyíkót úgy megszorította hogy az már lilult és 2 perc és az arcomba ment az egész ..

A köztes időt szeretem

15-20 max 30 perc

Szeretek játszani

Szeretek visszajelzés kapni

De ez a 45 perc hang nélkül gyilkos volt.

2021. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A legrövidebb valahol 1-2 perc, a leghosszabb 10-15 perc között, bár nem mértem az időt, de utóbbi elég hosszúnak tűnt. 😊
2021. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Legrövidebb kb 2 perc. A leghosszabb 30-40 perc, de akkor már tényleg nagyon ki voltam.
2021. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A legrövidebb másodpercekben mérhető, éppenhogy a számba vettem és már vége is volt. Leghosszabb nem tudom, mert pár percnél tovább sosem bírta :D
2021. jún. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

1 max 2 perc, illetve kb 1 óra.

elég jól csinálom, főleg elsőre a legtöbb pasi nagyon gyorsan elélvez, pláne valami izgisebb helyszínen.

Ha fél-1 órás van akkor az legalább 3 spricc a részéről, szóval közben amíg újra keményre felszopom az nem olyan megerőltető.

De olyankor utána órákig fáj a torkom meg az állkapcsom...

2021. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 mióta vagy házas? :D
2021. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok.
2021. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!