Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Használ valaki ilyen csiklóizg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki ilyen csiklóizgatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nézegettem a neten milyenek vannak, mind mind nagyon szépek. Olvastam a véleményeket a Satify meg a Womanizer-ről, engem viszont ez a típus érdekelne, lentebb linkeltem.

Valaki akinek van ilyene, tudna nekem róla mesélni, meg a véleményét is elmondani? Nagyon sokat segítene nekem :D


[link]



2021. jún. 8. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló léghullámos van itthon, érdekes érzés,de még orgazmus nem volt tőle.persze nem sokat használtuk.amugy ugyanezt töredék áron megrendeled AliExpress oldalon vagy ebayen. Ugyanezt kapod hidd el. Inkább várj rá,mert ha mégsem jön be, eladni nyilván nem tudod,és lehet a higiénia miatt. Így nem mindegy mennyit dobsz a kukába. Ha pedig beválik akkor van egy olcsó jó játékszered. :)
2021. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Womanizer. A legeslegjobb.
2021. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Enyhébb ingert okoz mint a direkt csiklóizgatók, rezgetők de kellemes tud lenni. Az ára so-so, ennél drágább léghullámost már ne vegyél. A szimpla "márkanélküli" játékok ugyanolyan jók tudnak lenni mint a túlhype-olt márkásak.
2021. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ti mit ajánlanátok? Ilyet vegyek, vagy vannak még azok a vibrik amiknek külön ilyen izgató részük van? :D
2021. jún. 8. 14:34
 5/6 papi3 ***** válasza:
100%
isteni tud lenni
2021. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vibárciós ami közvetlenül izgat, intenzívebb tud lenni, a légáramlásos enyhébb, eleinte lassabban izgat fel, de elélvezni el tudok vele, és nekem jobban tetszik, hogy finomabb enyhébb izgatással jutok a csúcsra. A vibris néha jó, de nem akarok hozzászokni.
2023. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!