Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként csak én veszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként csak én veszem észre, hogy a legtöbb lány mennyire arrogáns, és nem tudja hol a helye a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Túl sok flegmaság, meg beképzeltség, meg jogok, meg elvárások (a szexben is), cserébe meg arrogancia. Vagy az a fura, hogy én ezt lányként elítélem?

2021. jún. 8. 10:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanígy látom,ahogy te.


21/L

2021. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
(Annyit hozzátennék,hogy viszont az elvárások a szexben normálisak,a férfiak is egy csomó elvárást támasztanak)
2021. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Én is úgy gondolom lányként, hogy több tisztelettel kellene.
2021. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a lányok az úgynevezett "szűz kur.vák". Akik full rib.ancosan viselkednek, de közben senkinek nem kellenek/nekik nem kell senki, mert ilyen arrogánsak.
2021. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Én örülök hogy a nők kivívták maguknak az egyenjoguságot,de néhányan kezdenek átesni,a ló túloldalára!Most már vannak olyan szervezetek,akik a legmegdöbbentőbb,hülyeségek mellett tiltakoznak,viszont a menekülteket,tárt karokkal várják,akiknek jó része nem tekintik őket egyenrangú állampolgárnak! Kifordult a világ magából!
2021. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

Igazad van, a konyhában a helyük, hol máshol? Még egy nokedlit se tudnak szaggatni, micsoda szégyen!

(Irónia, ha valaki nem venné.)

2021. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%

#6

Nagyon vicces, csak senki nem beszélt erről.

2021. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom ahogy te
2021. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszek a szemeimnek. Nőtől olvasom ezt? Isten áldjon Téged és a többi ilyen bölcs, éleslátású nőt. Köszönöm, hogy vagytok még páran. 33F
2021. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen lány van és egyáltalán nem értem őket. Ha csak a szexnél maradunk, akkor nem véletlen terjedt el a "olyan, mint egy darab fa" hasonlat, aki csak várja, hogy a férfi majd a mennybe repíti, de ő ezért nm tenne semmit. Eleve, ha valaki örömet okoz nekem, nem magától értetődő (főleg egy kapcsolatban) hogy viszonozom? Eleve a szexnél kell a jó kommunikáció, hogy kinek mi az igénye és amire még nyitott lenne, de ezeknek (szerintem) egyensúlyban kell lennie.


Pont az az egyenjogúság célja, lényege, hogy partnerek legyünk, nem az, hogy most a másik irányba essünk túlzásba. Nem egyszer láttam már, hogy az adott nő egyszerűen elfogadhatónak tartotta a pofátlan viselkedését, csak mert nő. Egyesek szörnyen képmutatóak ilyen szempontból és még magukat állítják be az áldozatnak.

25N

2021. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!