Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként csak én veszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként csak én veszem észre, hogy a legtöbb lány mennyire arrogáns, és nem tudja hol a helye a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Túl sok flegmaság, meg beképzeltség, meg jogok, meg elvárások (a szexben is), cserébe meg arrogancia. Vagy az a fura, hogy én ezt lányként elítélem?

2021. jún. 8. 10:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%
Én is így gondolom férfiként, de az a baj, hogy nagyon is jól csináljátok, mert tudjátok, hogy hatalmas előnyötök van lányként, ha nem vagytok csúnyák, hanem csinos, átlagos vagy szép lány/nő vagy, akkor tényleg azt választasz magadnak, akit akarsz. És ezt a legtöbb valamirevaló csaj, maximálisan kihasználja.
2021. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyen okostojásokat, akik szerint egy nő, vagy egy férfi nem lehet kritikus a saját neméhez, aztán rögtön csatolják is a pszichológia disszertációt, és tényként beröfögik, hogy a kérdező bizony nem nő, nem férfi, nem fehér, nem fekete, stb.... XD
2021. jún. 8. 20:51
 23/29 anonim ***** válasza:
68%

"és tényként beröfögik, hogy a kérdező bizony nem nő, nem férfi, nem fehér, nem fekete, stb.... XD"

Ez egy klasszikus dolog ezen a fórumon, van néhány okostojás, akik nagyon okosnak és tapasztaltnak próbálják magukat tenni a sok "lúzer szerencsétlen" között, aki itt kér segítséget vagy tanácsot, és akkor ők a nagy fölényüket így bizonyítják, hoyg beböfögik minden második kérdés alá, hogy a kérdező és a válaszolók tuti fiúk, nem lányok, és hogy itt mindenki pattanásos szűz, stb.

2021. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
Miért, hol a helyük?
2021. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon igaz. Bevallom, én is kételkedem kicsit benne, hogy ezt nő írta ki (ha igen, akkor vedd úgy, hogy elhívtalak máris randizni :D), mert ez inkább férfiak tapasztalata, de igen, tényleg ez a helyzet, ezt látom én is mindenhol. De főleg tinderen. Rettentő felszínes lett a világ, mindenki marketinges lett vagy showman, aki el akarja adni magát. A nők esetében ez az elvárások kommunikálását jelenti, hiszen nem nekik kell eladniuk magukat, hanem a férfiaknak.


A másik, hogy itt az újhullámos feminizmus, semmi másról nem szól a világ, minthogy miben legalább olyan jók vagy jobbak a nők, mint a férfiak, és milyen jogokat kéne még kikövetelniük. Én örülök, hogy megvan az egyenjogúság, de ettől férfi és nő még különböznek, úgy belül, mint kívül. Más életfeladatokra vannak szánva, más tulajdonságaik domborodnak ki, és más áll jól egy férfinak, mint egy nőnek. Az arrogancia, a nyomulás, az agresszió pl. egy férfinak állhat "jól", mert sikeressé, megbecsültté teszi, de nőnek szerintem nagyon nem. Úgy általában a nőknek nem áll jól az egocentrizmus. Ezért is megy nálam minden csaj rögtön balra, akin látom a képein vagy a szövegén, hogy magát helyezi a világ középpontjába. Ilyen szempontból amúgy nagyon jót tesz, ha a csajoknak van fiútesójuk, vagy egyáltalán olyan nő, aki segít nekik megtalálni az értéket és a méltóságot a nőiességben. Az a baj, hogy jogegyenlőség helyett egymással rivalizálunk, holott nem ugyanazok vagyunk, ez tény.

2021. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
"hol a helye a fiúkkal"?????
2021. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Végre nem csak engem bánt a lányok közt sem.
2021. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%
Na mert aztán a férfiak tudják, hogy "hol a helyük a nőkkel"...
2021. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
A nyugati világban a nők nagyrésze valóban el van szállva magától, de az sem normális ami a világ másik oldalán folyik, hogy a nők annyire alárendeltek, hogy kötelességük eltűrni mindent a férfiaktól.
2021. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!