Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ritka nálunk az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ritka nálunk az orális szex?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt a párommal. Az elején se mindig, de akkor még gyakrabban nyalt ki. Én bárhol, bármikor leszopom őt, sose voltam fínyás igyekszem minden igényét kielégíteni. Legtöbbször én sem maradok ki a jóból de mostanában már nagyon ritkán elégít ki a nyelvével, és úgy is inkább csak 69-ben. Mondtam neki, hogy jól esne néha, mondta is hogy rendben de félek, hogy esetleg nem meri megmondani, hogy nem szereti. Előfordulhat?

2021. jún. 8. 16:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#9 de ugye a kérdezőnél nem feltétlen ez a gond, csak még mielőtt túlgondolja
2021. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
9 jezusom, de akkor minek vagy egyutt olyan novel aki nem tetszik? Ha csak egy testresze is. Sajat magaddal meg vele is jol kib*sztal.
2021. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom sem elégít ki szájjal...

Sajnos azt sem hagyja, hogy én kinyaljam, pedig isteni finom lent is!

2021. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretik az orális szexet. Az exem nem szerette adni, kapni még kevésbé. A mostani sem szereti adni, de kapni igen. Szeretem nyalni, de rosszul esik, hogy nem viszonozza.
2021. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a párom adja néha de egyáltalán nem szereti kapni. Szinte soha nem engedi meg hogy nyaljam.

Hiába tudja hogy én imádom neki adni, akkor sem.

Ez van, nem tudok rajta változtatni..

2021. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha csúnya, rossz ízű a puncid, és még az állaga is olyan izé, akkor én sem csinálnám neked!
2021. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a fordítottja van. A párom bármikor le*zop, de az hogy én kinyaljam, arról szó sem lehet. Azt mondta, hogy egyszerűen nem szereti. Vannak ilyenek. Lehet hogy a párod is ilyen.
2021. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%

9-es volnék. :D

Amíg nem vetkőzteted le,addig nem látod,hogy mit rejt a bugyi nem? :D

Igazából megkérdezte,hogy miért nem akarod,én pedig mondtam,hogy ne haragudj,de nem tetszik kinézetre,sem pedig ízrexd

Nyilván nem örült neki...pedig amúgy szeretek adni..de ha valami nem guszta,mert lóg minden,akkor azt nem szívesen akarod na:')

2021. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése érdekében a kapcsolatomban én vagyok a nő, jól esne ha sűrűbben nyalna ki a barátom, de nem teszi. Ez a probléma. Nem vagyok lent se csúnya, se büdös. :) Csak hogy van e olyan hogy egy férfi nem szereti ezt csinálni, ez a kérdésem.
2021. jún. 9. 05:50
 20/22 Aonime ***** válasza:
12%
Olyan nőt ki sem nyalaok aki kéri meg igényli a nyalást, de aki nem szól semmit azt állandóan nyalom :D
2021. jún. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!