Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tindenren mennyire lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tindenren mennyire lehet hamar szexpartnert találni? Tényleg azért regisztrál fel szinte mindenki oda mert dugni akar és nem kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, gondolkodtam azon hogy fel regisztrálok tinderre.

Elég sok mindent olvastam itt hogy szinte az összes csaj akik felvannak regisztrálva oda azok csak szexpartnert keresnek.

Mennyire igaz ez?

Hozzáteszem megy a csajozás és nem egy madárijesztő vagyok.

Volt akinek itt össze jött?

22F



2021. jún. 8. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 2 lánnyal szexkapcsolat, de amúgy vannak akik komoly kapcsolatot akarnak. Egyébként nem gyors folyamat, és idegesítőek a kamu accountok

20F

2021. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ki is van neki írva h ki akar komoly kapcsolatot vagy csak egy kalandot?
2021. jún. 8. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
A lanyok tobbsege azert kapcsolatot keres.
2021. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ki van írva, de teljesen természetes ha megkérdezed tőle akár a beszélgetés elején
2021. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból szexet keresnek, de ha jól alakul a szex, később kapcsolat is lehet a dologból.
2021. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hát ez nem mindenkire igaz, velem volt olyan, hogy megírtam hogy nem szeretnék komoly kapcsolatot és ezért offolt

2021. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne pár csajt felszedni csak dugásra, elég a kapcsolatból.
2021. jún. 8. 23:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki simán benne van. Nekem volt olyan is hogy tinderes lány első talin nálam aludt.

20F

2021. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

A nők többsége komoly kapcsolatot keres, a pasik 99%-a meg a csak szexben is benne lenne. Amelyik lány könnyedebb felfogású arra 500-an fognak sorban állni akár Tinder, akár bármelyik más netes felület. Szóval az átlagnál jobbnak kell lenned a csajozásban ha eséllyel akarsz rá pályázni.

Ha a csajozás megy, akkor előbb-utóbb találsz. A neten sem megy sokkal máshogy mint élőben, csak ott amíg nincs rutinod kit érdemes jobbra húzni, kit nem, nem alakul ki hogyan kell írásban kommunikálni addig eltart egy darabig amíg az első személyes randit összehozod.

2021. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nézel ki, akkor tinderen siman összejöhet a szex.

Ha komoly kapcsolatot keresel, akkor is jó esélyed van, mert tinderen a férfiak többsége csak szexet keres, ezért a komoly kapcsolatot kereső lányok örülnek, ha találnak valakit, aki nem egyből a bugyijukba akar beférkőzni.


Szóval ha jól nézel ki, akkor mindkéz fajta kapcsolatra jó esélyed van. Csak előre tisztázni kell, hogy a lány mit akar és te mit akarsz, így nincsenek meglepetések, csalódások, sértődés.

2021. jún. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!