Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan vonzónak találjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzónak találjátok a testes, nem izmos pasikat/nőket?

Figyelt kérdés

[link] mondjuk valami ilyesmi méretre gondoljatok.


Ma láttam az utcán egy eléggé megtermett nőt (talán még testesebb volt mint itt a képen) és egyszerűen nem tudtam szinte máshova nézni és egyből az ugrott be, hogy milyen jól lehetne vele az ágyban szórakozni, aztán tökre kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire megszokott, mert lehet csak én vagyok ilyen hogy a testesebb csajokhoz valahogy jobban társítom a szexualitást.


Csajoktól is gyakran hallom, hogy bejönnek nekik a testesebb pasik (66 kiló vagyok, nem nekem bókolnak) de közben meg utcán tök ritkán látni ilyent hogy normál testalkatú csaj egy köpcös pasival legyen, ellenben normál testalkatú pasik meg elég gyakran vannak duci csajokkal.



2021. jún. 9. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem a képen szereplő nő nem olyan durván testes. Egyébként nekem bejönnek a nagy darab férfiak.
2021. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, ha egy csajon van mit fogni 😇
2021. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is bejön a duciság (is).

30f

2021. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon nem.
2021. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Szeretem ha van mit fogni, de nekem ez sok. Egyébként is egészségesen élek, mozgok. Nem férne bele ha a párom nem ilyen lenne. ( Sportos vagyok, nem kigyúrt.)
2021. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem cseppet sem tetszenek a testes férfiak.

21/L

2021. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén túlsúlyos a képen látható, de az összképtől is függ. Ha hozzá egy huncut mosoly társul, jó kisugárzás, na meg szemből is arányosan telt (ilyen testalkathoz min. D-s kosár passzolna) akkor vonzó tud lenni. Az aránytalanul elhízott, puhahusi nem vonzó a férfiak többségének.
2021. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ilyen testalkatom van, és nagyjából 10-ből 7 férfinak tetszem. Mondjuk mindig hozzátették, hogy szép az arcom, és nagyon jó a kisugárzásom is, valamint "formás" vagyok. Szóval nekem az a tapasztalatom nőként, hogy sok pasi vonzónak találja ezt is.
2021. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem nagyon vonzó a képen látható alkat (akár kicsit több is).
2021. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem az egész eddigi szexuális életem a kövér nők körül forgott. Volt nem túlsúlyos bartűátnőm is, de összességében véve a teltebb formákhoz vonzódom, így alakult. Nyilván köztük is akad ilyen is, olyan is, (volt negatív tapasztalatom is bőven), de mivel rengeteg duci nő jó az ágyban, jól is sz0pnak, ezért én kifejezetten örülök, hogy a kevésbé "népszerű" lányokat választottam.

29/F

2021. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!