Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg az a jó egy faroknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a jó egy faroknál ha minél nagyobb?

Figyelt kérdés

Lányok mit gondoltok erről?


Nekem ilyen 14-15 cm közötti, és kb 1 kezemben majdnem eltűnik, igaz egy lánynak kisebb keze van.


2021. jún. 9. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nekem egy nagy mérettel kín szenvedés, fájdalmas, kényelmetlen, nem lehet vele vadulni. Az átlagos a legjobb.
2021. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szűz vagy mi? A vastagság fontosabb nekik.
2021. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Van aki szereti de hidd el nem minsog jo.. Nem egyszer fajt mar a partnwremnek hiaba vagyok odafigyelo es olyankor atgondolom hogy tenyleg olyan jo e hogy ekkora.. 20f
2021. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem igaz. A technikan mulik, nem a centiken. Nyilvan ne legyen azert extrem kicsi vagy nagy.
2021. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Jó ha nagy. Egy bizonyos méretig. 20 felett már kb a nők 1% a èlvezi.
2021. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Egy bizonyos szintig igen. Nekem is csak 14-15cm sajnos. Nők mindig 17-18 centit mondanak ideálisnak. Vastagságból 4,5-5cm a jó.
2021. jún. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Tökmindegy mekkorád van ha nem tudod használni és nem vagy annyira szimpatikus emberileg az adott lánynak hogy dugni is akarjon veled. Szóval elteheted a vonalzót, ha a fentiek fennállnak akkor a nők 99,9%-nak az átlagméretnek számító 14-15 cm tökéletesen elég lesz, sőt mi több ha még szerelmesek is akkor semmi pénzért le nem cserélnék a világ legnagyobb, legvastagabb f.száért sem.
2021. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig jobb a nagyobb. Nekem 18 volt a max, akivel szexeltem (jelenleg is ő a párom) előtte ilyen 14-16 centik voltak. Nem leszek álszemt, senkivel sem volt még ennyire jó a szex. Nem csak a mérete miatt, de az is benne van. De nem lenne szakító ok egy kisebb, ha amúgy ki tud elégíteni. Én ilyen 15+ de mindenképp 20 alattra tenném a számomra ideálist.
2021. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Itt érvényesül a jóból is megárt a sok. Jó ha nagy, de ha túl nagy, az már fáj. Olyan 15-18 centi között ami nekem ideális lenne.
2021. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23cm hosszú és 6cm vastag a farkam és hidd el nem mindig jó
2022. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!