Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány órára érdemes mennem, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány órára érdemes mennem, ha a lentieket mind szeretném?

Figyelt kérdés
Hosszú előjáték, simogatások, kölcsönös masszázs, majd orális szex, mellszex, majd aktus. Mindenképp szeretném, ha romantikus lenne velem a pasi, nem kapkodva vagy órát nézve, és csodás élmény lenne az első ilyen szexem. Ezeket telefonhíváskor mondjam el neki vagy ráérek a helyszínen megbeszélni vele?
2021. jún. 10. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyire "nem nézel ki jól"... Ha nagyon nem jössz be neki, akkor mielőbb túl akar majd lenni rajtad, ha viszont -attól függetlenül, hogy magadnak nem tetszel- pont az esete vagy, akkor lehet, hogy még extrán el is időzik rajtad. Amiket leírtál, azok egyébként vastagon beleférnek egy-másfél órába, hisz' ezek közül többminden összevonható. Amúgy igen, mondj el minden igényedet már a telefonban! Csodát pedig ne várj!
2021. jún. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vannak pasik még, nem csak én, aki ingyen is teljesítené, a felsorolt vágyaidat 😏
2021. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️
2021. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem kérek ajánlatokat privátban, nem ezért írtam ki a kérdésem. Világosan leírtam, hogy kifejezetten olyan pasival szeretném, aki a zsánerem. Nem erről az oldalról fogok választani, itt nincsenek olyanok.
2021. jún. 11. 09:22
 15/19 anonim ***** válasza:
Este 8ra
2021. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy itt nincs olyan, aki neked tetszene? :D
2021. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp szórni akarja a pénzt, akkor nincs mit tenni…
2021. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Michele Morrone, Gabriele Detti, Olivier Giroud, az ilyesmi külsejű pasik tetszenek nagyon.
2021. jún. 11. 16:21
 19/19 anonim ***** válasza:
Hmm... szüneteltetni kéne a borotválkozást. :D
2021. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!