Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek,lányok, milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek,lányok, milyen gyakran masztiztok zuhanyrózsával?

Figyelt kérdés

Hogy esik a legjobban, ülve, állva, az egész test, vagy csak a csikló izgatása stb?

Korral változik ez?



2021. jún. 11. 11:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Naponta !
2021. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
8-as város mellett lakunk, ennyibe kerül itt a víz, sajnálom ha nálatok ilyen horribilis összegeket kérnek...
2021. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Ritkán,pedig jó érzés így örömet szerezni magamnak.
2021. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Kádban félig fekvő helyzetben. Csak akkor csinálom ha nagyon fel vagyok izgulva, és ez amolyan utolsó csepp. Az még nem jött össze hogy csak ezzel kezdem, az hosszú idő lenne
2021. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Én is vidéki vagyok, a víz alig kerül vmibe.

Persze, tudom, h sokak pedig a vízhiány miatt szenvednek. Ha innen nézem, nem pocsékolok vizet.

De nem emiatt vetettem fel ezt a kérdést, hanem csak azért, mert engem nagyon felizgat, szinte rögtön, szóval messze nem folyatom fél óráig.

Azon gondolkodtam, hogy ez mással is megtörténik vajon?

Amúgy csak azóta van ez a tapasztalatom, élményem, amióta olyan a zuhanyfej, aminek több fokozata van. Korábban én sem tapasztaltam sosem.

Viszont már ott tartok, hogy szinte félve zuhanyozok, vagy próbálom másra terelni a figyelmem fürdés közben, mert zavar is, hogy ilyen hatást vált ki. Ugyanakkor meg nagyon jó is... Mintha két szék közé estem volna.

2021. jún. 11. 15:46
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

Ne érezd így!Ha ilyen hatást vált ki,akkor élvezd ki minden pillanatát,és ne hagyd hogy ilyen érzések uralkodjanak rajtad!Gátlásokkal le,élvezetekkel fel!

Kellemes zuhanyzásokat neked 😊

2021. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem szoktam, nekem nem jön be. Macerás, sok víz, sok idő, nem olyan intenzív. Ujjal/vibrivel jobb.
2021. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Soha.
2021. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!