Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki egyszer megcsal valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megcsal valakit az többször is megteszi? Ti hányszor csaltátok meg a párotokat vagy mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Én amikor összejottem a párommal előtte 2 nappal összejottem egy másik sráccal. Egy hónapot voltak párhuzamosan, majd a másikat ejtettem és többé nem volt másfelé kacsintásom. Ennek 12 éve Szóval nem feltétlenül jelenti azt, hogy akkor örökre csalni fogom.
2021. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy voltam, hogy akit megcsaltam egyszer, mindig csak az első alkalom volt nehéz . Utána már nem volt lelkiismeret furdalásom. Úgy voltam vele, ha lebukok, hát lebukok. A mostani páromat meg még soha nem csaltam meg, eszembe se jutott.
2021. jún. 11. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően hűségesnek gondolom magam, és akivel korábban nem működött, vagy elkezdett más érdekelni szakítottam mielott újat kezdtem. Tiszta lap.

Az a párhuzamos dolog az egy intenzív időszak volt, 2 városban éltem és adodott6egy lehetőség amivel éltem. Nem tudtam hogy az egyik életem párja lesz, de hamar eljutottam oda, hogy nem akarok 2 vasat tartani.

Amúgy a barátnőm is úgy van, ahogy te.

2021. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint jó barát barátnő :)
2021. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tettem meg, egy csúnya vita után (párom farok volt) nagyon bepiálva. Utána még együtt voltunk egy darabig, de nem csaltam meg többet, mert nagyon csúnya dolog az ilyesmi, még ha meg is érdemli a másik vagy ő is megcsalt akkor is. Utána pár hónap múlva szakítottam. Nem volt jó a kapcsolat màr akkor régóta.

Nem vagyok megcsalós típus, de belőlem is elő tudták ezt hozni. Bánom is...

N

2021. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és exem nevében válaszolok: igen, ha egyszer megteszi újra meg fogja. Ha lebukik és megbocsájtod akkor azért, ha nem bukik le és megússza, akkor azért:)

#5

2021. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Én minden csajomat megcsaltam többször is. Soha nem buktam le. Nem is tervezem... 😉
2021. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Èn egyszer csaltam meg az exem. Idő közben valaki másba szerettem bele,ès egyszer megcsókoltam. Másnap szakítottam az exemmel, ès összejöttem a másik sráccal. Azóta együtt vagyunk. (3 ève)
2021. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!