Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szaunaban illik eltakarni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunaban illik eltakarni a nemi szervet torolkozovel (nem kodeukalt)?

Figyelt kérdés

Vagy eleg ha az ember csak a kezeben fogja vagy vallra dobja mikor bemegy a szaunaba?

Es utana maga ala teriti nyilvan.



2021. jún. 11. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mi köze van ennek a szexualitáshoz? Hogy 10 másodperccel előbb vagy később veszed le a törölközőt, azt senki nem fogja stopperrel mérni. Ne told a másik arcába a brét, és akkor nincs gond.
2021. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
A legtöbb helyen kötelező a fürdőruha használata. Ahol mégsem, ott nyilván az öltözőből nem egy szál faszban jössz ki, hanem magad köré tekered a törülközőt, majd mikor bemész a szaunába, leveheted vagy magadon hagyod és úgy ülsz le
2021. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudtam melyik kategoriaba irjam ez egyikbe se illik igazan :D


Amugy a nem koedukaltakban nem kotelezo a torolkozo azert kerdezem

2021. jún. 11. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell takarni.
2021. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőruha mentes szaunákban sehol nem kötelező eltakarni magad, de mindenütt kérik, hogy teríts magad alá egyet és arra ülj le, ne a csupasz hátsódra.
2021. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A törölköző mindenhol kötelező! Úgy kell leülni, hogy mindenütt legyen akartad törölköző, a lábad alatt is, és ne a fára izzadj. Ezért ha nyuszi vagy és nem mered levenni magadról, akkor vigyél egy másikat, hogy magad alá terítsd. Fürdőruhában szaunázni barbárság.
2021. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam eltakarni és eddig még ez sohasem okozott problémát a többi szaunázó vendégnek.
2021. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg rossz kategóriában van ez a kérdés... A válaszom, hogy nem koedukált szaunában nem kötelező eltakarni magad. A lényeg, hogy tegyél magad alá törülközőt és arra izzadj. A covid előtt sokáig jártam egy kis szálloda wellnessébe szaunázni, két szauna volt építve egy a nőknek, egy a férfiaknak két merülő medencével pont azért, hogy tradícionálisan meztelenül lehessen használni. Voltak prosztók, akik bejöttek fürdőgatyában, de a többség törülközőt tett maga alá és meztelenül szaunázott, ez nem volt probléma.
2021. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
35%
Szauna vonatkozásban jöhet privi kérdés.
2021. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tiltjak a meztelenseget, akkor en mindig torolkozoben megyek be es magam ala teritem, amugy meztelen vagyok, ugy a legjobb. Furdoruhaban nem az igazi, nem is szeretek olyankor szaunazni. L.
2021. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!