Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ő a legjobb lány barátom, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a legjobb lány barátom, de mégis ezt tette. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Szokásos beszélgetést tartottam a legjobb lány barátommal, amikor random közölte, hogy ő amúgy bármikor lefekszik velem, ha akarom. Nagyot néztem, és azóta sem tudom, hogy miként kellett volna reagálnom. Miért mondhatott ilyet? Soha nem adta jelét, hogy tetszenék neki, ahogy fordítva sem. Csak szivat? Ötletem sincs, hogy mitévő legyek.

19f



2021. jún. 11. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Írd meg vagy mond meg neki, h ha így gondolja, akkor holnap este 7-re itt meg itt tal.

Ha komolyan gondolja akkor belemegy, ha szívat, akkor megmondod, h te is csak vicceltél.


Komolyan semmiféleképp ne állj neki, mert ha szivat, akkor nagyot fogsz bukni. Főleg ha nem adott jeleket.

2021. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Klasszikus eset, hogy valami elmélyült. Valami érzés, valami kötődés.


Ha dugtok, méginkább mélyülhet, már ha jó a szex.


Nincs tökéletes megoldás. Talán beszélgess vele, miért tenné, ha tenné.

2021. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Gyere, adok zsepit. Sírj a vállamon, mert egy nő dugni akar veled. 33F
2021. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Tobb valasz is lehetseges. Lehet szimplán csak belemenne veled egy szexkapcsolatba, pont azert mert benned bizik es tudja, hogy kettotok kozt marad. De lehet, hogy kedvel is. Ha legjobb baratok vagytok miert nem kerdezed meg szimplan ot, hogy mit ertett ezalatt? Ez a legegyszerubb.
2021. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Kérdés, hogy te akarod-e. Ha igen, akkor hajrá, ha nem, akkor pedig hagy figyelmen kívül és csináljátok úgy mint eddig.
2021. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz ügy, de hajlandó vagyok köztetek (!) jószolgálatilag közvetíteni...

;-)

2021. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
"Ő a legjobb lány barátom, de mégis ezt tette. Vajon miért?" - lehet, hogy régen szexelt, és már hiánya van pl.
2021. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem csak többet szeretne mint barátság.Attól hogy te nem vetted észre a jeleket hogy tetszel neki,attól még lehet így...és lehet rosszul gondoltad hogy ő soha nem akart tőled semmit.És ebben nem feltétlenül te vagy a vak.Sokszor ilyen helyzetben inkább elfojtják az emberek az érzéseiket,mert félnek a visszautasítástól,csalódástól,és magukban dolgozzák fel,nem engedik a felszínre.Vagy nem teljesen.És marad álmodozás formájában.

Lehet hogy erős benne a vágy feléd,hogy többet szeretne tőled,ezért akart adni valami löketet,ami által változhatnak a dolgok,és közelebb kerülhet hozzád.

Mondjuk érdekes módját választotta a kifejezésének:)

2021. jún. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Szegény te :(((
2021. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Bazz, ezt hallod és iderohansz kétségbeesve leírni. Szerintem menj el papnak!
2021. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!