Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ő a legjobb lány barátom, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő a legjobb lány barátom, de mégis ezt tette. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Szokásos beszélgetést tartottam a legjobb lány barátommal, amikor random közölte, hogy ő amúgy bármikor lefekszik velem, ha akarom. Nagyot néztem, és azóta sem tudom, hogy miként kellett volna reagálnom. Miért mondhatott ilyet? Soha nem adta jelét, hogy tetszenék neki, ahogy fordítva sem. Csak szivat? Ötletem sincs, hogy mitévő legyek.

19f



2021. jún. 11. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki, csak nem tudta máshogy kifejezni.

Vagy pedig ki szeretné valakivel próbálni a szexet, és nincs partnere.

2021. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A szex egy testi szükséglet. Bár legtöbb esetben az ember a szerelmével szeretkezik, van úgy, hogy ez nem jön össze. Nincs párkapcsolatban, esetleg párkapcsolatban él, de nem elégedett.


Ilyenkor mélyebb érzelmek nélkül is szívesen lefekszik az ember olyannal akiben megbízik és tetszik neki. Ő jelezte, hogy a barátság felőle elmehet ebbe az irányba, és ezt teljesen élhetőnek és korrektnek tartom. Szerintem tisztázzátok a dolgot, hogy ő most szeretné a barátságot kiegészíteni egy ilyen opcióval, vagy szeretné ha egy több is lenne köztetek. Mivel barátok vagytok, ezt meg kell tudni beszélni. Persze itt a kérdés, hogy te mit szeretnél: Lefeküdnél vele? Szeretnél esetleg párkapcsolatot?

2021. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ti most viccelődtök ezzel, és nem is igazán értitek, hogy miért „panaszkodik” itt ez a srác. De a helyzet az, hogy engem is megszívatott így egy csaj. Nem is akarom elmondani mi lett a vége. De persze nem feküdjünk le.

A helyedben én úgy tennék mintha megsem történt volna ez a vallomás…

Várd meg ő mit lép ezek után!

Kíváncsi lennék mit lép most. Kérlek írd meg majd!

2021. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem sokkal a kérdésem kiírása után találkoztunk, akkor is nagyon furcsán viselkedett, sokszor hozzám ért, stb. Mint kiderült, a kijelentését megelőzően szakított a barátjával, ezért szeretett volna kalandozni... Miután nem reagáltam érdemben a kijelentésére, megsúgta pár barátnőjének, hogy tuti meleg vagyok, mert nem akarok lefeküdni vele, pedig csak rohadtul nem tetszik a csaj. Az említett eset óta alig beszéltünk, egyik se keresi a másikat. Mondjuk tudja, hogy visszahallottam, amit rám mondott, ezért próbálja is kerülni velem a kommunikációt.

Hát ez van, a barátok sem tökéletesek.:D

2021. júl. 31. 17:52
 15/17 anonim ***** válasza:

A 13 -as válaszoló vagyok. Látom jól tippeltem, hogy ez a csaj csak szórakozik veled. Na és ha te nem akartál lefeküdni vele akkor mi van? Ettől már rögtön a rossz híredet kell keltenie? Különben is csakis azért akarta ezt az egészet, mert épp szarul érezte magát. Ezek után ha már ő rossz híredet keltette, én azt mondanám ezeknek a barátnőknek, hogy csak mert épp szar a kedve nem fogok lefeküdni vele. Ha fizetne érte akkor sem! Már csak azért se tedd meg!

Ez még a szánalom szexnél is rosszabb ( lenne ha megtörténne)

És épp azért mert a barátját vagyis téged akart kihasználni.

2021. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Dugd már meg!!!
2021. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jól állsz hozzá, Kérdező, kábé így kell venni szerintem az Élet fordulóit!
2021. aug. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!