Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok létezik olyan, hogy bonyolult kapcsolatban vagytok egyszerre több pasival is? Mi ilyenkor a helyzet, szex van ilyenkor velük?

Figyelt kérdés
És nem feltétlen megcsalásos kapcsolatra gondolok ilyenkor, hanem a se veled se nélküled szétmentek összejöttök kapcsolatra, több fiúval külön-külön időben, de mondjuk egy hónapon belül.

2021. jún. 12. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen. De én nem csinálnák ilyet
2021. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ilyet látott már a történelem 😂 Sokan játsszák a csiki-csuki se veled, se nélküled játékot, van akik képesek így éveket elrabolni egymás idejéből.
2021. jún. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Én is ilyen vagyok, (F) és van ilyen barátnőm is! A változatosság gyönyörködtet! A vágy mindenkiben feléled olykor, de csak kevesebben merik megélni is! Akár egy napon 2-3-4 partner is volt már.
2021. jún. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, volt már ilyen, mint a legtöbb embernek is. Ebben semmi meglepő nincs szerintem.
2021. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt...

Jó hülye p.csa voltam akkoriban, zavaros egy időszak volt.


Régi kapcsolat döglött volt, de még együtt laktunk, nem tudott hova elköltözni; időnként váratlanul letámadott az éjszaka közepén és fergetegeseket szexeltünk, holott a szakítás előtt volt, hogy hónapokig nem ért hozzám.


Ekkor már összejövőben voltam a későbbi komoly kapcsolatommal.


És volt egy futó kaland a munkahelyemről egy külsős tanácsadóval: néha beborozva szexistennek képzelte magát és mindenaron ki akart elégìteni, de nagyon nem ment... a társaságát és a pettinget vele imádtam, csak hát a szex....


És volt egy régi nagy románc, aki ha Mo-on tartózkodott, mindig újra fel akart szedni. Ebben az időszakban is pont volt egy ilyen, és belesodródtam,de nagyon megbántam és azt sem tudtam, hogy rázzam le.


Ezek a szálak egy másfél hónapos periódusban nagyjából össze - összeértek, és elég döbbenetes volt belegondolni, hogy szám szerint NÉGY fickóval kavarok egyszerre pont én, aki tök átlagos, unalmas, szürke kisegér voltam sokakhoz képest.


Amint látod, igen: van ilyen.

2021. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj #5-ös!

Én férfiként szintén voltam ilyen helyzetekben, ezért azt hiszem, a nőknek is joguk van bárkivel szexelni. Az hogy soknak 1 sem jön össze az életükben rendszerint a saját hibájukból fakad! Ők maradjanak a recskázásnál, vibrizésnél.

2021. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!