Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik terhesség alatt végig élhettetek nemi életet. Milyen gyakori volt?

Figyelt kérdés

Változott a vágyatok a terhesség alatt? Végig volt behatolós és orális szex is, vagy ha nem, mire korlátozódott inkább? Hogy oldottátok meg a harmadik trimeszterben? Esetleg korhoz kötött volt, hogy mennyire volt jellemző a vágy, szex? Vagy mondjuk többedik terhességnél változott esetleg?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!



#szex #terhességalatt
2021. jún. 12. 18:10
 1/3 anonim válasza:

Az első trimeszterben megnőtt az igényem az együttlétekre, sosem gondoltam volna, hogy ilyesmit vált ki belőlem a terhesség. A második trimeszterre valamelyest csökkent a kezdeti fokozott szexuális vágy, de inkább úgy mondanám, hogy normalizálódott, visszaállt a korábbira. A harmadik trimeszter elején még működött a dolog, a vége felé már kényelmetlen volt, nem éreztem jól magam a bőrömben, így mellőztük (illetve nem teljesen, alternatívát kerestünk) :D És kérdésedre válaszolva, igen, volt mindkét fajta, behatolós és orális is. :)

26/N

2021. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon-nagyon-nagyon köszönöm a válaszod :-)

Már azt hittem, hogy nem érzi senki válaszra sem méltónak, pedig úgy érzem, aki érdemben hozzászól, nekem és sokaknak lehet segítségére.

Hiszen a szex az egyik összetartó erő egy kapcsolatban, és sokaknak romlik el terhesség alatt ez a terület, aztán akár az egész párkapcsolat is gallyra mehet emiatt sajnos.

Hálás vagyok, ha hozzászóltok még.

2021. jún. 17. 06:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt, heti párszor.

Az elején nekem az első terhességnél elég hányós volt, de azért volt szex, utána kifejezetten kívánós voltam, és kb a szülés előtti pár hétig végig volt. Utána már csak orál (a részemről...).

2021. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!