Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy a legesztétikusab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy a legesztétikusabb szerintetek egy farok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 10:13
A kérdező szavazást indított:
Lankadtan és mereven is legyen a makkon fityma
Lankadtan legyen rajta fityma, de mereven legyen csupasz a makk
Legyen rajta fityma, de tartsa mindig hátrahúzva lankadtan is
Legyen teljesen körülmetélve, ne legyen rajta fityma
Lankadtam mindegy, de mereven legyen csupasz a makk
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bennem
2021. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Álljon keményen, legyen jó mérete és íve, hidegen hagy hol a fityma.
2021. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy esztétikus, ha szép nagy :) De a kérdésre válaszolva, nekem sem bejövős, ha túl sok a fityma rajta. Lógva is csak félig takarja be, állva viszont húzódjon hátra teljesen a makkról. A körülmetélt viszont nem tetszik, mert ronda. Alapvetően nem ez fogja meghatározni, hogy kivel fekszem le, vagy jó lesz-e a szex, de találkoztam már nagyon szép pénisszel és nagyon csúnyácskával is és meglehetősen meghatározza, hogy mennyire kívánom meg csak épp úgy a szexet, vagy a hajlandóságomat arra, hogy szájba is vegyem.
2023. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!