Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az olyan emlékezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az olyan emlékezetes szexemléketek, ami régen volt exsszel/egyéjszakással, és már sose jön vissza, de szívesen eszedbe jut?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
A férjem az egyetlen férfi az életemben, vele vannak emlékezetes együttlétek. Az esküvőnk napja, 1-2 szabadtéri helyszín, a gyerekek megfoganása (mind emlékezetes)… 😊
2021. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Buli utan az exem es en kicsit sokat ittunk es a buli utan bele ment olyan dolgokba, amikbe sem elotte, sem utana soha... (elottem masztizott, oral szajba elvezessel es lenyelessel, cumi alatt vegig magat ujjazta, ilyenek) A legjobb az volt, hogy az latszott rajta, legyen akarmilyen mocskos is amit csinalunk, teljesen elvezi...


Erre az esetre sokat gondolok, bar azota mar van felesegem, gyerek, stb.. .

Igazabol legfokepp nem is azt szeretnem, hogy most tortenjen hasonlo azzal az exel (teljesen elkepzelhetetlen lenne, de nem is vagyom ra)

Igazabol azt sajnalom, hogy akkor nem "hasznaltam ki" a helyzetet tobbszor, mivel maskor is volt hasonlo becsiccsentett allapotban es maszott volna ram igy "durvulni" de en mindig ugy voltam vele, hogy masnap reggel en lettem volna a "xar" hogy nem alitottam le, meg oszinten nekem is rossz erzesem lett volna, mivel a baratnojevel (szinte menyasszonyaval) nem csinalja ezt az ember... (marmint hogy visszael a helyzettel)


Viszont nyilvan igy visszagondolva (nagyon durva volt a szakitasunk) megadtam volna neki minden egyes alkalommal, amikor akarta...:)


34F

2021. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik, amikor több év után sikerült pasival is elélvezni. Na az szuper volt :)
2021. jún. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Az akkori szexpartneremmel mocskosul bekóláztunk és azokon az estéken a szex valami olan volt, amit sose tapasztaltam korábban:D olyan orgazmusaim voltak, hogy el se hittem. Józanul soha nem volt ilyen jó a szex, se vele se mással (pedig volt már sok jó szexben részem és nem is vagyok befeszülős típus)
2021. jún. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy bekóláztunk?
2021. jún. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
#5 drogoztak
2021. jún. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

@5,6

Nekem metamfetaminnal pörgetve volt egy gruppen élményem. A lányok nagyon imádták. Teljesen más szintre emeli az élvezetet.

2021. jún. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Volt kulcsa egy kis jóga stúdióhoz, és a falat borító tükör előtt dugtunk.
2021. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én egy cuki, visszafogott csajból hoztam ki, hogy beöltözzön nekem, öl táncoljon és bármit megtegyen. Imádta, hogy senki nem hatott még így rá és hogy közös ismerősök sem nézték volna ki belőle a felét sem.
2021. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Volt egy csajom, aki úgy szopott, hogy a lelkemet is kiszívta, ő sokszor eszembe jut :)

Néhány kaland van még, mindnek megvolt a maga varázsa.

2021. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!