Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti milyen okkal figyeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen okkal figyeltek meg valakit hónapokig?

Figyelt kérdés
Az egyik pasi hónapok óta a közelembe van 5m körzetembe és sokat néz néha csinál valami feltűnőt és figyel de hozzám nagyon ritkán szól amikor hozzám jön már messziről beszél de ha én megyek hozzá meglepődik és kissé félénk lesz. Marokkal nagyon vicces velem nem. Olyan témákról beszél ami engem érdekel de nem tudom h a szimpátia miatt vagy pedig nem tudja mit mondjon és azért mondja h ne legyen kínos. Sokszor elhiteti h hozzám jön de akkor a melettem levő lányhoz megy utolsó pillanatba . Van egy lány akivel sokat lóg de ha ő ott van akkor is nyílt nem tudom mi lehet köztük. Szerintetek mi van a fejében mire utalhat ez a hosszas megfigyelés?
2021. jún. 15. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Most akkor ki is figyel kit? 😄

Egyébként meg lehet bejössz neki, csak nem mer konkrétan lépni, mert nem lát rajtad semmi megerősítő reakciót azon kívül, hogy csodálkozol a viselkedésén. De lehet, hogy ő mindenkivel ilyen. Te hogy állsz őhozzá? Vagy bátorítsd, ha tetszik, vagy tudasd vele egyértelműen, hogy feléd csak "haverként" közeledhet!

2021. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem közeledtem hozzá de ha odamegyek beszélni meghátrál .rs múltkor elhívtam vhova de aztmondta egy barátjával lesz aki történetesen ez a lány volt. Ott találkoztunk barátságos volt de fura az egész helyzet nem értem.
2021. jún. 15. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy csak egy ismerősként tekint rád (iskolatársak vagytok, gondolom), vagy ő is nagyon félénk. Azt sem volna rossz tudni, hogy azzal a másik lánnyal mi a konkrét viszonya? A barátnője, vagy vele is csak haverkodik?
2021. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű!


Baromira tetszel neki, abban az esetben nem tudja egy srác, hogy mi lenne a megfelelő lépés veled kapcsolatban, hiszen ha rosszat csinál, eltávolodsz, jót meg senki sem feltételez... :-)


Az is sokat elárul, hogy másokkal vicces (azokkal, akik nem érdeklik komolyabban). Így azok a csajok hiszik azt, hogy flörtölnek velük és lesznek reménytelenül szerelmesek a pasiba... :-)

2021. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Ebből inkább az jön le, hogy te figyeled őt. Ő semmi különöset nem csinál. Te viszont fülig szerelmes vagy belé.
2021. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!