Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 100 ezer forintért egy éjszaká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 ezer forintért egy éjszakára megkaphatnék egy szép nőt? Olyat, aki nem prosti, csak élvezi a támogatást egy férfitól. Volt már hasonló élményetek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 17. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem. De olyan igen, hogy augusztusban még pénzért akart lefeküdni, sőt, képet is küldeni, aztán novemberre elfelejtte, és januárban megkúrtam ingyen. :D És előtte már képet is küldött szintén ingyen. Jó sok mindent elfelejtett az első találkozásra, mert ott is kérdezgetett olyanokat, hogy meglepődtem.
2021. jún. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igen, de nehez lesz talalnod. En is kerestem sokaig olyan lanyt aki penzert lefekudne velem es nem hivatasos, de eddig 2/2x visszamondtak inkabb. Azota is keresek, hatha lesz olyan aki tenyleg elszant ilyen teren es rendesen atgondolta a dolgot. :) 22D
2021. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
F*
2021. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen meg, nem prosti "csak" sugarbaby 😂 Aki pénzért neked bepucsít, az másnak is - csak a kuncsaftok, meg a hirdetési felületek formájában van eltérés.
2021. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked fontos,hogy fizethess a nőnek? Mi van ha nem kèr èrte pènzt vagy nem fogadja el? L
2021. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 ha pénz nélkül meg tudná oldani akkor nem k.rvázni akarna 😂
2021. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Èrtem #6 de azèrt előfordulhat,hogy megtetszik(mondjuk csak akkor mennèk bele) ès biztos,hogy nem kèrnèk pènzt de van akinek direkt fontos,hogy adhasson. Csak próbálom nem full elítèlni ezt a srácot.
2021. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 én mikor ilyesmire kerestem partnert akkor az volt az egyszerű ok, hogy az ismerkedés nem ment, de még is vágytam arra, hogy legalább valamennyire megismerjem a partnerem és valami minimális kötődés alakuljon ki közöttünk. Ezt egy prostival nem lehet összehozni, mert ott rögtön belecsaptok a lecsóba. Egy ilyen támogatói kapcsolat előtt legalább beszélgetsz a másikkal és valamennyire megismered. Érzelmileg így kicsit közelebb vagy a lányhoz, még ha belül tudod is, hogy pénz nélkül nem feküdne le veled. Én egész sokáig leveleztem egy lánnyal akivel a szexet terveztük így és sokkal másabb volt, mint felhívni egy random hivatásost. Na meg jó esetben egy támogatott lány nem fekszik le rajtad kívűl még 10 emberrel csak aznap... :D
2021. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszod #5 :)
2021. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Illetve #8
2021. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!