Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilye helyzetben ez fura lenne? L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilye helyzetben ez fura lenne? L

Figyelt kérdés

Bocs ha rossz kategoria, nem tudom hova kene.

Szoval egy srac elhivott KFC-be kajalni. Es szivesen elmennek vele, csak az a "baj" hogy vegan vagyok, es kb semmit nem tudnek ott enni, max sultkrumplit, de azt meg nem szeretnek. Ha csak iszok valamit, amig o eszik, az kinos vagy fura lenne neki? Lehet hulye kerdes, de nem szoktam ilyen helyekre jarni kajalni, es azert megyunk oda mert az esik pont utba, meg gyors stb.

Ne nezzetek hulyenek legyszi😅

18 vagyok amugy


2021. jún. 19. 01:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*Ilyen
2021. jún. 19. 01:56
 2/21 anonim válasza:
99%
Inkább menjetek el fagyizni.
2021. jún. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De mar fix hogy oda fogunk menni mert ebed lenne.
2021. jún. 19. 02:12
 4/21 anonim válasza:
98%
Akkor ez fura lenne.
2021. jún. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
97%
Mondd meg neki, hogy figyi én vegán vagyok, és nem tudnék mit enni a kfc-ben, mi lenne ha máshová mennénk, ahol lehet kapni salátát is.
2021. jún. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Elmondod neki hogy vegán vagy és vigyen olyan helyre ami jobban fogadra való. Ha a pasi ennek ellenére is kitart a KFC mellett akkor menjen nyugodtan - de nélküled. Ha már a randi fázisban tojik rá és nem érdekli te mit gondolsz, érzel, mit szeretsz, mit nem akkor egy kapcsolat során sem fog jobban rád figyelni.
2021. jún. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Ott nincs vegán menü?
2021. jún. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
74%
#7 csak csirke van, és az is olyan csípős, hogy normális embernek gyomorrontása lesz tőle.
2021. jún. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

"Normális embernek gyomorrontása lesz tőle"

😂😂 Eleve az sehol nincs még a csípős kajákhoz képest, de mégis milyen szánalmas már ezt így megfogalmazni hogy "normális embernek" csak azért, mert te kikészülsz tőle

2021. jún. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
98%
Ha nem veszi figyelembe a vegánságod, mert a káefcé van a legközelebb, akkor ott baj van. Mégis csak ő a férfi.
2021. jún. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!