Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuálisként központi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisként központi dolog az életedben a szex?

Figyelt kérdés

Egy bejegyzésben olvastam, hogy az aszexuálisak számára nem központi dolog a szex... Ha maszturbálnak is, de társra és együttlétre nem vágynak...

De sokszor úgy tűnik, a szexuálisan aktívak számára sem központi téma a szex, a vágy az életükben. Nem önkielégítésre gondolok, hanem társas szexre, illetve konkrétan arra, hogy együtt lenni a párunkkal.

Ki hogy van ezzel, hogy érzitek? Elmondható, hogy a szex a mindennapok fontos része, a nap nagy részében eszetekbe jut, és várjátok az estét, az alkalmat, amikor sor kerülhet rá, vagy inkább csak az élet része, de nem "fontos" része?



#szex #vágy #fontos vagy nem
2021. jún. 19. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az Életem Fontos része

36F

2021. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Mindenkinek fontos a szex, annak meg pláne aki nem akarja csinálni.

Akik aszexuálisok itt gyakorin megjelennek, szeretetre és szerelemre vágynak, csak aktusra nem.

Legkevésbé a házas/tartós kapcsolatban élőknek fontos a szex, mert nem kell keresni partnert, csak csinálni.

2021. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nincs olyan óra, hogy ne gondoljak rá.
2021. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát hetente maszturbálok, de igazából ha akarnek meg tudnék nélküle lenni, föleg ha szeretek valakit.

De nem tudom, nekem fura ez az aszexuális definíció, nem értem hogyha az ember maszturbál és az örömöt okoz neki akkor mással miért nem akarja csinálni.

2021. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a párkapcsolatom központi elem, aminek jelentős részét a szex teszi ki.
2021. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorlatban nem az, mert sajnos nincs szex jó ideje, de gondolatban nagyon túlfűtött vagyok és rengeteget fantáziálok.


F

2021. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nekem is nagyon fontos!
2021. jún. 19. 18:35
 8/15 Senior Séf ***** válasza:
52%
Az ember szereti azt csinálni, vagy inkább azt szereti csinálni, amiben jó. Én jó vagyok a szexben, tehát művelem is, amikor csak tehetem.
2021. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat egyik alapköve a működő szex.

Fontos része életünknek.

Sajnos egyre többen élnek szex nélküli kapcsolatban.

(Honnan tudom? Olvasok jó pár oldalt ahol rengeteg panasz van a szexhiányos kapcsolatokra)

2021. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#10 Igen, sajnos én is rengeteg hasonlóról olvasok, hallok. Alig hallani pozitív példát, ami építené a reményt. Ez a sok rossz kapcsolat még mentálisan is rosszul hat szerintem az emberekre, vagy legalábbis rám, mert előre félek, hogy mikor fog elmúlni, szex, intimitás, kommunikáció, vagy az akarás, hogyha épp van egy rossz időszak is, de azon túl lehet lépni együtt. És azon gondolkodom, hogy tényleg kikerülhetetlen, hogy megromoljon egy-egy kapcsolat. Jó lenne, ha több, sokkal több jobb példa lenne.
2021. jún. 20. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!