Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lovas lányok! Éltetek már át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovas lányok! Éltetek már át / láttatok már vmi szexuális dolgot bármilyen lovas dolog kapcsán?

Figyelt kérdés

2021. jún. 19. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2021. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Láttam már a lovardában szexelni embereket. Én is sexeltem már az istálóban. Lóháton is. Hétköznapi dolog. 18L
2021. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Lovak párzása annak számit? Igazi animal sex 😀. Még be is segítettem nekik. 25L
2021. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
98%

Lovastáborban voltam jó pár évvel ezelőtt.

Mindenkinek kötelező volt a lóápolás ugyanúgy mint a lovaglás, futószárazás stb.

A lóápolás az egész lóra kiterjed...

És ez egyik alkalommal láss csodát: a lónak egyre merevebb lett az "ötödik lába"... és azt is meg kellett tisztítani!

Eleinte zavart, de mindenki olyan természetességgel csinálta, hogy hamar túltettem magam rajta, és én is élvezettel takarítottam a "pacikat" amikbe szinte szerelmes lettem.

2021. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!