Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Háj/zsírfétises nők/férfiak,mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háj/zsírfétises nők/férfiak,mibe nyilvánul meg a fétisetek? Hogyan/miben élitek ki vágyaitokat?

Figyelt kérdés

Extrém kövér nők rajongójaként kérdezem.

Imádom a hatalmas,hájas női testet.

Akik ki nem állják a kövéreket,kérem ne írjanak!



2021. jún. 19. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírtad a kérdésedben mire gerjedsz, akkor mi az valódi kérdésed??? :o
2021. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az,hogy más hasonló ízlésű emberek,mit szeretnek a hatalmas női/férfi testben.Hogyan tudják kielégíteni vágyaikat?
2021. jún. 19. 11:56
 3/9 A kérdező kommentje:

Én imádok "belebújni" a hatalmas hájba.

Voltak ilyen partnereim,s bár eleinte tiltakoztak,imádták,ha markolászom a hájukat. Csodálatos a puha női test.

2021. jún. 19. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Paskolom a fenekét, a hasát, gyöntölöm a hasát, markolászom a hasát, a felkarját. Masszírozom és markolászom a cicijét. Bár utóbbit a férfiak nem annyira szeretik sajnos.

Szeretem lovaglás közben fogni a hasát.

Ha ruhában van és kivillan deréktájon valami, az jut eszembe, hogy "de megmásznám azt a sok husikát!"

Szeretem, hogy nem piszkafa lábaik vannak. (Azoknak akik nekem tetszenek.) Hanem jó husis, vaskos combjaik.

Szeretem, hogy nem szúr sem a csípőcsontja, sem a bordái. A karjai is pont jók kispárnának.


Viszont lelombozó, ha nem ápolja a lábfejét.


Fontos megjegyeznem, hogy nem a magatehetetlen kövér pasikról beszélek! Akik a cipőfűzőjüket nem bírják bekötni.

A legutóbbi párom 140 kg volt és úgy felkapta az én 80kg-os testemet mint ha tollpihe lennék.

2021. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hasonlóak a vágyaim mint neked.Nekem volt már 192 kg-os kedvesem,imádtam a testét,különösen a hatalmas,combig érő pociját.Csodálatos volt belebújni.
2021. jún. 19. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen pocakról mindig azt hittem nem fog tetszeni. Mert azzal már korlátozott a mozgása. Aztán volt egy 160kg-os kollégám. Simán felgyalogolt a 3. emeletre. Szóval nem korlátozta a mozgásban. Csak izzadósabb volt.

Szerencsére közvetlen, vagány fickó volt. Kolééganőmmel nagyon szerettük ölelgetni. Olyan volt mint egy kanapépárna. :)

2021. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az exemnek azért zavarta a mozgását,a combja közepéig leért.Mondjuk nem volt magas.Imádtam megemelni,s ott volt alatta a hájas p..ija.
2021. jún. 19. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Neki nem ért a combja közepéig, csak majdnem. Inkább kicsit a teteje alá.

Mindig érdekelt, hogy akinek adaáig ér, annak nincs kellemetlen illata ott? Főleg ilyen melegben?

2021. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kedvesem krémezni szokta,sokszor bekentem én is neki.Melegben púderezni szokta.Nagyon adott a higiéniára,mindig kellemes illata volt.Persze 35 fokban nagyon izzadt,nem nagyon mentünk napra.
2021. jún. 19. 13:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!