Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, akinek a nem 90...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akinek a nem 90 fokban, hanem felfelé merevedő farok tetszik (majdnem párhuzamosan a testtel? 30 F

Figyelt kérdés
Nekem ilyen van, és szeretném kipróbálni a nőt felkapva, ám eddig csak túlsúlyos nőim voltak.
2021. jún. 22. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Tök mindegy milyen szögben áll a farkad ha ilyen kérdéseket ìrsz ki. N
2021. jún. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Csak olyat láttam még eddig ami teljesen a has felé áll, nekem ez jobban tetszik
2021. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Az 1-es szerintem még nem volt (önszántából) férfival... Nem értem mi baj a kérdéssel!


Mellesleg nekem is olyan és íves is, és elég hosszú. Alig találni akibe bemegy rendesen

2021. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Páromnak eléggé felfele görbül és nagyon élvezetes vele!
2021. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy vonalzót úgy szögmérőt sem hordanak a nők maguknál és változatlanul a normális férfiakkal szeretnek ágyba bújni nem a farkuk körül pörgő majmokkal.
2021. jún. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok 5-ös, ez igazán konstruktív volt, kár hogy még a kérdésre sem ad választ!


Most pont az a kérdés h a nem szokványos (te szóhasználatoddal: nem normális) farokkal rendelkezőket mennyire tolerálják/szeretik.

2021. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

#5-össel tudok egyet érteni. Nem hordunk vonalzót, sem szögmérőt. Nekünk teljesen mindegy, hogy most dél-kelet irányba 26°-osan áll a farka. Nem kell ezen pörögniük.


#6-os.

Az 5-ös a NORMÁLIS alatt arra célzott, hogy azok a férfiak akik nem méregetik minden irányból, szögből, majd foglalkoznak és aggódnak ezen.

2021. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!