Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy egy inteligens...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy inteligens fiúnak bejöjjön egy nem túl inteligens lány?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 11:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Persze
2021. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa az életem során.
2021. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Akis_hamis ***** válasza:
100%

Intelligens...

Amúgy meg max nem az atomfizikáról fogtok beszélgetni előtte 😂

2021. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen csajokat, nagyon nagy szívük van.
2021. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor látni olyat, hogy felszed egy intelligensebb vállalkozó, akárki egy butácska, de legalább dekoratív csajt... Nincs ideje/nem akar komolyabban foglalkozni, tömi pénzzel, legalább van valaki mellette, aki jól mutat. De sokszor a magukat intelligensnek, "okos nőket szeretőnek" titulálóknál ezek a dolgok annyiban kimerülnek, hogy nem baj, ha a nőnek van egy érettségije...
2021. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Az intellgenciában sincs semmi. Egyetemet végzett nők tömege szingli, magányos, elkeseredett. Az sem intelligencia, hogy egy területen jók, mert arra van diplomájuk. És? Ettől még lehet bunkó vagy elköteleződni nem képes.


30 F

2021. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha egy értelmes és egy buta ember beszél, nem értik meg egymást, nem jó a kapcsolat. Nem mondom meg melyik vagyok én. Szóval nem.
2021. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Van erre egy felmérés, hogy a ténylegesen intelligens nők, nagyon nehezen találnak párt.

Ennek oka, hogy a férfiak megijednek tudat alatt és nem találják őket vonzónak. Mert a férfiúi büszkeséget sérti, ha okosabb nála.

Így a kérdésedre a válasz, hogy előny, ha kevésbé intelligens.


Bár én nekem volt egyszer egy kifejezetten okos női főnököm. Számomra nagyon bejött, hogy ennyire okos. Simán el tudtam volna vele képzelni együtt.


Így én azt mondanám, hogy egy tényleg intelligens férfinak egyik sem számít.

2021. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amik egy csaj max. pár évre barátnőnek kell, addig nem igazán prioritás az, hogy intelligens legyen, csak az, hogy csinos, ápolt és jó természetű legyen.
2021. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a személyiség számít.
2021. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!