Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Nektek átlagosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek átlagosan mennyi idő kell ahhoz, hogy hüvelyi orgazmusotok legyen aktustól?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 17:23
A kérdező szavazást indított:
30 másodperc vagy kevesebb
1 perc és 2 perc között
2 perc és 4 perc között
4 perc és 8 perc között
8 perc és 15 perc között
15 perc és 20 perc között
20 perc és 25 perc között
25 perc és 30 perc között
30 perc vagy több
30 percnél sokkal több
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nincs hüvelyi orgazmusom. A nők többségének szintén nincs.
2021. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Kedv, hangulat és partnerfüggő. 3 perctől egy óráig bármi lehet, de sosem mérem időre.
2021. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1. Szerintem meg azoknak akiknek “nincs” még nem akadtak össze a megfelelő partnerrel…
2021. jún. 23. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
A hüvelyi orgazmus nem igazán hüvelyi ám. Anatómiailag meghatározott, ki képes rá. Utána lehet olvasni (orvosi szaklapokban, nem cosmopolitan.hu-n)
2021. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A dobsz egy linket, szívesen elolvasom, hosszúságtól függetlenül…

Magamtól nem tudom, hogy mi az ami megbízható és mi az ami cosmopolitan szint.

2021. jún. 23. 17:31
 6/14 A kérdező kommentje:

De mint laikus, valahogy nem tartom reálisnak hogy komolyabb anatómiai eltérés nélkül az egyik nőnek lehet, a másiknak meg nem, hüvelyi orgazmusa… Nem hiszem, hogy az a többség aki képtelen rá.

Aztán simán lehet hogy tévedek.

2021. jún. 23. 17:33
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
#6 márpedig a többség nem képes rá, s elsősorban nem anatómiai okai vannak. Itt kezdődik a bibi "képes" - nem, ez nem képesség, hanem vagy jön, vagy nem, nem valami szent cél amiért küzdeni kellene. A szexet élvezni kell nem pedig teljesítménytúrává tenni.
2021. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Kérdező, itt egy ilyen link, most random találtam, de nagyjából ugyanazt írja le, mint a scholar.google.com-ban található kapcsolódó szakirodalmak, csak röviden és érthetően.

Lényeg: a hüvelyi orgazmusért ugyanúgy a csikló idegei a felelősek. Persze vannak extrém esetek, ahogy a cikkben is említik. Előfordul, hogy valaki anélkül orgazmust képes átélni, hogy hozzáérnének, de ilyesmiről nyilván már mindenki hallott.

Nem vagyok orvos vagy szakértő, csak egy pszichológushallgató, akit érdekel a szexuálpszichológia és sokat olvas/beszélget a témáról. Szerintem tök fontos lenne szerencsétlen nők edukációja, hogy nincs velük semmi baj, ha nem tudnaK "hüvelyi" orgazmust produkálni. Na meg a férfiaké is, talán kevesebb lenne a rinyálós faszméret-kérdés :D

Hasznos válasz arányaimból és a lepontozósdiból látszik, hogy mennyire nyitott a népség a kellemetlen igazságokra.

2021. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nagyon függ attól, hogy előtte mennyi volt az előjáték.
2021. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
A rekordom 1,5 perc de volt mikor felora is kellett
2021. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!