Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szubmisszív nőkre jellemző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szubmisszív nőkre jellemző az, hogy nem akarnak dolgozni, hanem elvárják, hogy egy gazdag pasi tartsa el őket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
🥴🥴🥴
2021. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy szoros lenne az összefüggés. Lehet, hogy van ilyen, de a dolgozni nem akarók inkább nagyképűek szoktak lenni. A szubmisszív vágyak pedig más jellegű kiszolgáltatottságra irányulnak.
2021. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én találkoztam már olyannal, aki azt mondja, hogy a férfi dolga, hogy pénzt keressen, ő meg háztartásbeli lesz
2021. jún. 23. 20:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő nem függ össze.
2021. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem vall szubmisszívre, hogy megmondja, mi a férfi dolga.
2021. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
A szexben szeretem ha a férfi a domináns, de ugyanúgy dolgozok és nem a férfitól várom el hogy eltartson
2021. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%
Igen, ez az igazság, mindig papolnak hogy ő nekik fontos az alárendelt szerep blablabla stb, de valójában ez csak a sunyi színjátékuk, mert milyen érdekes hogy akinek csak egy albérletre telik, valahogyan szóba sem akarnak állni vele, ja de ilyenkor meg jönnek azzal hogy az anyagi biztonság fontos, de az emberiség 80%-ának nincs annyi vagyona hogy akár saját lakása legyen, tehát konkrétan folyamatosan a maradék 20% után vágyakoznak, és a legtöbb ilyen szupergazdag embernek, gyakran egy egész élet munkája ekkora vagyonra szert tenni, a szerencsések pedig megöröklik fiatalon, tehát mire megöregszenek ugyan hozzájutnak ezekhez a nőkhöz, de mi értelme ha rendesen meg sem tudják dugni a nőt, mert már nincs meg bennük a kellő testi egészség, ez is az egyik trükkjük az ilyen nőknek el sem kell viselniük a vén perverzet, mert nem tud mit kezdeni velük, ergó ezeknek a nőknek csak mereszteni kell a valagukat, és nézzenek ki jól a gazdag vén fúszer mellett, de egy biztos, ez egy evolúciós zsákutca, és a kihalásunk felé robogunk.
2021. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az csak az ágyban történik és ott is marad, szerintem:) 24f
2021. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
GolddiBBer
2021. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

De akik háztartásbelik, általában szubmisszívek?


Nekem nincs annyi pénzem, hogy eltartsak egy háztartásbelit + gyereket egymagam. És ezt gáznak is érzem

2021. jún. 23. 21:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!