Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiak minden legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak minden legalább átlagos nőt meg akarnak dugni, akkor?

Figyelt kérdés

Akkor nálam csinos nő létemre hogyhogy nem kezdeményeznek a pasik és árasztanak el a bókok és a törtető pasik akár csak akkor, mikor lemegyek a boltba?

Mindig azt írjátok itt, hogy a férfiak többsége a minimum átlagos de sokszor még csúnyábbacska nőket is megdugnák, mert hogy csak jöjjön össze a szex. Nos akkor miért nem futnak utánam a pasik?:D valaki magyarázza meg légyszíves, köszönöm:D


2021. jún. 24. 01:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hátha boltba lemenet idegenek szólítgatnának le az nem szaklatás lenne ?:D
2021. jún. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy kamus pasas vagy.
2021. jún. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem olyan helyeken mozogsz, pl. nem nagyon vannak férfi kollégáid, szomszédaid, stb.
2021. jún. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy félnek kezdeményezni még meg akarnak dugni. Egyébként mit is várnál, hogy kirakod az utcára a lábad és azonnal füttyögjenek, meg rögtön leszólítsanak hogy helló baby, nem jössz fel hozzám egy kv-ra?
2021. jún. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdj el itt próbálkozni és tuti hogy lesz annyi hogy válogathatsz is… Egyébként lehet hogy a környezeted nem olyan vagy nem mutat az olyan kisugárzást…
2021. jún. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ezek szerint csak te érzed magad csinos nőnek, és nem vagy az. Persze nálam sem kezdeményeznek mindig mindenhol a pasik, de normális és rendes pasik is kezdeményeznek nálam, pedig szerintem egy teljesen átlagos nő vagyok, de akad bőven udvarló, még ha csak dugásra, akkor is, de ezt sosem mondják meg érzékeltetik annyira, hogy csak arra kellenék, én meg viszont mivel szeretnék szexkapcsolatot sem, meg párkapcsolatot sem, így nem alakul ki semmi.
2021. jún. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
#6 ez olyan mintha a google translate-el írtad volna...
2021. jún. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Amíg kis városban laktam, engem se szólított le csak úgy senki. Gondolom egy visszautasítás után nem lenne könnyű csak úgy összefutni.

De amint BP-re költöztem, rendszeresen leszólított valaki.

Itt persze (gondolom) ha a másik nemet mond, nagy eséllyel akkor látod utoljára.

2021. jún. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
várunk egy képet, hogy el lehessen dönteni, hogy valóban csinos vagy-e 😉
2021. jún. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hát én biztos hogy nem tenném meg akármelyik jöttment lánnyal.

Egyébként jól látod, sok hapsi fél a nagyon szép nőktől, ezért nyomulnak a kevésbé szép nőknél.

Nem könnyű nekünk szépeknek, mert félnek tőlünk.

2021. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!