Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik le a prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a prostituáltakat sokan?

Figyelt kérdés
Fontos tagjai a társadalomnak, hiszen hiánypótló és egyedi feladatot látnak el. Ennek ellenére mégis sokan lenézik őket, haszonlesőnek tartják mindegyiküket.
2021. jún. 24. 08:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

A szex nem egy szolgáltatás, nem jár alanyi jogon, azért tenni kell, csak ezért.

Bár én nem nézem le őket, inkább sajnálom őket hogy csak ennyire tartják magukat.

2021. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
80%

En akkor is csinálnám a munkám, ha nem kapnék fizetést, és megélnék nélküle. (Mondjuk megnyerném a lottót)

Ők meg sokszor undorral végzik a munkájukat, kizárólag pénzért.

Olyasmit, amit ösztön szerint szerelemből, vagy élvezetből tesz bárki más.

2021. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
Azért mert a saját testüket árulják.Most gondold el azt,hogy több ezer férfim megfordul bennük,ez nem nevezhető erkölcsösnek.
2021. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
63%
Nem nézem le, tisztelem őket. Voltam már sok lánynál. Most szombaton is tervezem.
2021. jún. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
68%

4

Ja, és pont azokat nézik semmibe akik tisztelik őket...

2021. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ottvan hogy sok prosti a kuncsaftot nézi le.
2021. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
64%

Lelkileg nagyon egészségtelen dolog árucikket csinálni a szexből, nekem ennyi a problémán ezzel a témával.

Én nem hibáztatom a prostikat, mert ők csak egy meglévő igényre nyújtanak szolgáltatást, a baj az oda járó férfiak fejében van. Azokkal, akik szentül hiszik, nem kapnak nőt, csak pénzért.

2021. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
25%

Én nem nézem le őket.


Van aki saját bevallása szerint is szereti csinálni, legalábbis az esetek 90%-ában. Persze biztos, hogy van aki kényszerből csinálja, de miért is nézném le bármelyiket is?


Aki lenézi a prostit az lenézi a culágert is?

Ha valakit a munkája miatt kell lenézni, akkor én a menedzsereket meg a sales-eseket sokkal jobban lenézem.

2021. jún. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%

Sokan irigyek azt hiszik munka nélkül lehet jó pénzeket itt keresni.

Meg sajnos én azt látom rengetegen szeretnek gyűlölködni.

2021. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor a "prosti" szó elhangzik, mindenkinek a 4-es út melletti fogatlan cibbányasszony jut eszébe, aki 5 ezerért a török kamionsofőrt is lepippantja, de a prostik körében ez csak egy szűk réteg. A spektrum másik végén ott vannak azok, akik megkérik az árát az együttlétnek, de csak kultúrált, ápolt és intelligens úriemberekkel állnak össze. Ezt nyilván azért tehetik meg, mert ők maguk is testileg, lelkileg és szellemileg épek, kívánatosak. Szóval nincs miért lenézni őket, ennek a szakmának is megvan a maga előnye és árnyoldala (magas órabérrel dolgozol, de nem tudod pár évnél tovább csinálni anélkül, hogy ki ne égnél, stb). Én nem ítélem el őket.
2021. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!