Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a férfi nem hajlandó orális szexre, mert nem tetszik neki a barátnője puncija?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen salátás, kilógnak a kisajkak. Olvastam/hallottam, hogy sokak szerint ez gusztustalan, de nem tudom, mennyire jellemző, hogy emiatt nincs orál. Ha a férfiak többségét zavarja, akkor gondolom felesleges emiatt veszekednem a barátommal, nem tehet róla, hogy ő is taszítónak találja. Ő persze elvárja, hogy én csináljam neki, szóval kicsit igazságtalannak érzem. Szerintem is csúnya, de a női nemi szervnek nem az a dolga, hogy szép legyen, láttam már "csúnyábbakat" is, és a pénisz szintén nem egy csodás látvány önmagában.
2021. jún. 24. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te se csináld neki 🤷‍♀️ de ha neked lenne igényed rá hogy kinyaljon, akkor nem sok értelme van húzni egymás idejét.
2021. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha ez nem troll kérdés, akkor én itt szóhoz se tudok jutni.
2021. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző, sőt sokan buknak erre.
2021. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1: az egy dolog, hogy lenne-e igényem, de ilyen problémával vajon elvárhatom-e (bárkitő). Nem kényszerítenék senkit semmi olyasmire, amit nem szeretne. Nem tudom, van-e ilyen "fétis", amit a hármas írt, hogy valakinek tényleg ez tetszik, de nem fogok kisajak-méret alapján ismerkedni. Azt hittem, nem akkora probléma, de utánanéztem, és például Quora-n is voltak meredek sztorik, hogy hogy aláztak meg emiatt lányokat/nőket a pasik.
2021. jún. 24. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a punci amit leírtál, csak ti nőkk gondoljátok csúnyának, meg az éretlen gondolkodásúak..
2021. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kívánatos lehet egy olyan punci is ahol kilógnak a kisajkak.

Akik emiatt megaláznak valakit, azok nem is érdemelnek nőt maguk mellé.

Emiatt ne zavartasd magad, ha a barátodat zavarja, majd lesz olyan aki örömmel kényeztet.

2021. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Ne gondolj ilyesmire, csak simán önző a barátod. Mást se nyalna ki.


És, hogy mennyire jellemző? Semennyire.

2021. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális ha a barátod taszítónak találja a puncid emiatt.

Bár én eleve azt mondom hogy pl egy farok szép, nem mind, de engem izgat a látványa. Főleg ha a párom az illető. Úgy gondolom ez a normális fordítva is. Egy normális hetero férfi szereti a puncit, szőrösen, logósan, nem logósan, pláne a barátnőjét.

Bocs hogy ezt írom, szerintem a pasid hülye, ez a steril fajta aki fújjog csak mert, ok nincs.

Egyetlen egyszer találkoztam olyannal akit zavart 3 szál szőr is odalent, szar is volt vele a szex :/

Beszélgettem a fiú haverjaimmal erről, és egyöntetűen azt mondta mindegyik hogy ha tetszik neki a lány, esetleg érez is iránta akkor teljesen mindegy hogy néz ki a puncija, legyen ápolt, csak ez az alap.

2021. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM gusztustalan, a pasidnak az orállal van baja (vannak sajnos ilyen pasik) ha egy 18 éves topmodell csaj babapuncija lenne azt sem nyalná.

Egyébként te mi a franckarikáért vagy még egy olyan kapcsolatban ami az önbizalmadat, önbecsülésedet a béka s.gge alá küldi???

2021. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőmé volt a legszebb a világon, el se tudtam volna képzelni hogy egy pipa után ne kapjon ő is.. Persze jó fiúként kukázva is lettem..
2021. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!