Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt emlékezetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt emlékezetes chatszex élményetek? Szeretitek? Hogy néz ki nálatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
El nem tudom képzelni,hogy lehet egy chatszex emlékezetes.
2021. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem baromi béna és unalmas dolog. Még ilyen 16-17 évesen izgi volt, de azóta már felnőttem:D ha felizgulok, akkor inkább szexelek. Nem tudom mi értelme van dumálgatni róla. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb férfi nagyon béna benne..
2021. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem tudtam, hogy mit kell válaszolni, amikor írja a fiú, hogy mit csinálna velem.
2021. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyszer egy haverommal nagyon durvát toltunk. Én nő vagyok, ő férfi. Beszéltünk róla korábban is, hogy össze kéne hozni valamit, szóval hogy szexelhetnénk, de aztán csak ennyi lett. Tényleg emlékezetes volt, baromira kívántuk egymást, csak külföldön élt, úgyhogy találkozni nem tudtunk. De én speciel annyira beleéltem magam, meg annyira jókat írt, hogy kb. olyan emlék, mintha tényleg szexeltünk volna. :D
2021. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt.

Részletesen, aprólékosan megfogalmazva, érzékletesen leírva.

Pont ettől az írásstílustól volt olyan számomra is egy illetővel, mintha valóban együtt lettünk volna.

De rá kellett jönnöm, semmi értelme ha csak írás marad, és nem lesz megvalósítva.

Mert ha nincs annyira jó amit fentebb írtam, azt nem tudom élvezni, bele sem mélyedek ha nem tűnik annyira ígéretesnek.

Viszont ha igen, akkor meg ahogy írtam, túl élvezetes ahhoz, hogy csak írjunk-olvassunk.

Épp ezért bele sem megyek már, mert írásnál meg nem mehetek tovább.

2021. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!