Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet abból kilábalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet abból kilábalni egészséges mentalitással, ha az adott partnered kinevet egy fizikai tulajdonságod miatt?

Figyelt kérdés

Tehát adott a szituáció: megvan a partner, benne van a dologban. Ágyba mentek, levetkőztök és amint lekerül rólad a ruha, a partner kiröhög és inkább vissza mondja az egész aktust.


Ott hagy téged egyedül, te pedig lezsibbadva nézel ki a fejedből.


Van itt olyan, aki átélt ilyet és ha igen, mi volt rá a módszere, hogy kilábaljon belőle?


2021. jún. 30. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szakítással
2021. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érthetően egy-éjszakás dologról szóla szituáció.
2021. jún. 30. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy banto. De igy utolag meg orulhetsz is, hogy ilyen emberrel nem feludtel le. Gyerekes es vegtelenul ostoba.
2021. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne parázz, nem fog kinevetni a méreted miatt.
2021. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez elég gáz, de bele lehet futni ilyen érzéketlen emberekbe. Hallottam már ilyen sztorikat férfi és női oldalról is. Aki a másik embert egy olyan külső tulajdonsága miatt alázza meg amiről nem tehet az egy féreg. Akit a megaláztatás ért annak viszont bár nyilván nehéz de nem szabad nagyon belemerülni az önsajnálatba hanem élni kell tovább az életet. Egy másik partner pozitív megerősítése segíthet feledtetni a korábbi negatív élményeket. A szívtelen szarháziak meg úgyis megkapják a magukét a sorstól előbb vagy utóbb.
2021. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért nevettek ki mert kicsi a mellem. De pontosabban így szólt a mondat: olyan lapos vagy, pedig azt hittem van valami a szivacs alatt. De csak az oldalhájadat rejtegetted.


(Ui, átlagos testalkatom van, sőt még soványabb is voltam akkor 10 kilóval szóval az átlagos alsó határán voltam. Mellem most sincs de nem is érdekel már)

2021. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem úgy lesz ahogy a #5 írja, "...megkapják a magukét a sorstól előbb vagy utóbb"
2021. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, azt nem mondtad el, hogy egészen pontosan miért is nevetett ki.
2021. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Kicsi volt a himbilimbi?
2021. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6, nagy ölelés! (nem kell félre érteni!:) Nekem van egy fogyatékosságom amiről a partnerem tudott is első tali volt de úgy beszéltük meg hogy szex is lesz én lefoglaltam egy szobát és már az ágyban voltunk és akkor találta ki hogy nem mégsem akarja. Igazából én hagytam ott mert nem bírtam volna egy légtérben maradni vele és neki meg csak két óra múlva volt busza mondtam hogy ezek után azt csinál amit akar, lementem a bárba és ott egy jót beszélgettem a felszolgáló csajjal .
2021. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!