Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is jár ilyen cipőben:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jár ilyen cipőben: mindig visszautasítanak, se komolyra se egy dugásra nem kellek senkinek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy legyen így önbizalmam?


Kiüresedtem és elfáradtam!


Bárhogy próbálkozom nem jó. Semmi nem jó. Töménytelen levélen vagyok túl és kilájkoltam a tinder és a badoot. Szextárskeresőkön (nem fizetős lányok oldalán) is írtam mindenkinek de semmi.


Hogy lehet ezt (méltósággal) elviselni. - Mikor látom, hogy az ismerőseim mind párkapcsolatban vannak és egyre szexibbek. Én meg menetelek a 30 hoz. És még 40+ -os nőknek sem kellek, mert kisfiúnak tartanak és aláznak. de kb a velem egykorúak is. :/


Megőrülök a női testért. Soha nem volt barátnőm akivel kiélhettem volna ezeket a dolgokat. Mindig visszautasítottak.



2021. júl. 1. 23:05
 1/7 anonim válasza:
70%

Esetleg válts stílust.

Vegyél új ruhákat , új frizura, kezdj el sportolni vagy keress egy hobbit.

Máris új embernek tűnsz majd a saját szemedben is , és máséban is.

Keress új társaságot ami az érdeklődési körödnek megfelelő.


De igazából egy kis kinézet váltás is nagy önbizalmat ad.

Ami talán fontosabb mint a kinézet:)

2021. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
A sírást senki sem szereti. A szöveged alapján nekem se kellenél.
2021. júl. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
#1-es, azt feltetelezed, hogy a kerdezo hajlando ezert dolgozni / valtozni. Altalaban pont azert sikertelenek, mert erre a 2 dologra keptelenek.
2021. júl. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Lájkoljál csak tinderen , birka.
2021. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Hűűűű de sajnállak, tele sírom a kispárnám, lúzer... 😢😢😢
2021. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk próbálj meg a valóságban csajozni ne a tinderen meg badoon lájkolgass. Hány éves vagy?
2021. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Keress fizetős nőket, szerezz azokkal tapasztalatot. Meg hagyd abba a hisztit, rühellik a nők. :D
2021. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!