Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 feletti szűz férfiak, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti szűz férfiak, ti hogyan képzelitek el az 1. alkalmat?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki hamarabb átesett volna rajta, de tegyük fel, hogy ma vagy holnap végre összejön.

Mi mindent akarnátok csinálni a lánnyal ha bármit tehetnétek, es milyennek képzelnétek el az ideális nőt?

Ti hogy néztek ki, milyenek vagytok?

Természetesen azokhoz szól a kérdés akik el akarják veszíteni - függetlenül attól mekkora esély van a dologra. A legidealizáltabb fantázia érdekelne.



2021. júl. 6. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Olyan fura ez nekem 🤔 miért fantázia? Nem lenne jobb a fantáziálás helyett megvalósítani? Tenni érte? 🤔

Nem kötekedésképp írom :)

2021. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha meg azt írom, hogy "ki hogyan tervezi az elsőt" akkor meg "elmegyek prostihoz és lesz ami lesz" vagy "úgyse jön össze" lesz a válasz.

Mindenben meg lehet találni a hibát, de több ájtatos semmitmondásra nem vagyok kíváncsi.

Nem kötekedésképp írom :)

2021. júl. 6. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan furcsa ez. Ha nincs semmi pozitív élményed az ismerkedés és az intimitás téren, akkor nagy valószínűséggel egy idő után csökken az önbizalmad és gátlásossá válsz. Ami csak fokozódik, ahogy telnek az évek. Cserébe egyre kevesebb merszed és ezzel együtt esélyed lesz normális kapcsolatot kialakitani, nem csak szexuális értelemben. Lelkileg ez is egy olyan ördögi kör, amiből nehezen lehet kikeveredni. Így a megvalósítás is elérhetetlennek tűnik.



Amúgy nincs konkrét elképzelésem. Azt csinálnánk, ami a pillanat hevében mindkettőnknek jól esik.

2021. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy képzelném el az első alkalmat? Mivel dagi vagyok én is, egy hasonló nővel képzelném el, alaposan kinyalnám, megujjaznám, kényeztetném a testét, nyalnám, szopkodnám a bimbóit. 69-ben az arcomra ülne, és amíg kiverné nekem, meg szopna, addig is csak nyalnám. Mivel egyébként nem túl nagy a farkam, megpróbálnánk, hogy beleül, de nem elvárás.

Az, hogy a nő is dagi legyen mondjuk nem feltétel. Igazából már néha egy csinos transzin is elgondolkodtam...


Persze erre kb 0,0001% esély van, és akkor még optimista vagyok.

2021. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!