Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik jobban szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik jobban szeretik a nagy (16+cm) pénisz méretet mi az ami miatt számotokra jobb a nagyobb mint a kisebb?

Figyelt kérdés
Látványra izgatóbb, esetleg jobb megfogni, vagy csak mert jobban kitölti a hüvelyt?

2021. júl. 6. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Majd mindjárt jönnek letagadni, hogy nekik nem a méret számít... De ha egy 12 meg egy 18 cm-s szerszám lenne előttük, akkor az utóbbit választanák. Ennyit a női logikáról.
2021. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát én őszinte válaszokat szeretnék látni. Szeretném ha a kérdésre válaszolnának a leányzók, és nem azt mantráznák hogy mi a lényeg és mi nem.
2021. júl. 6. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a latvany miatt jobban tetszik, ha nem kicsi. De termeszetesen nem ez alapjan szelektalok a ffiak kozott. Mint ahogy a legtobb normalis ember sem testreszek alapjan valaszt maganak part. Szoval nonszensz az egesz meretesdi tema.
2021. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Első barátom vékony volt, kidörzsölt. Második vaaastag, hosszú. A behatolás lassan kellett hogy történjen és ha nagyon felizgatott előtte akkor volt rá példa hogy csak attól elélveztem, hogy belémtette. Az az érzés hogy teljesen kitölt, leírhatatlanul jó, viszont vadulni nem tudtunk mert fájt ha túl gyorsan mélyen mozgott , és volt pozíció ami szintén nem esett olyan jól.

Harmadik, jelenlegi normál szerintem pont puzzle összeillünk. Nagyon sok felé lehetőség rejlik benne, lehet vadulni, mindem pozíció jó és élvezetes. Hosszan tudjuk nyújtani az orgazmust, és mindig elmegyek.

Néha eszembe jut az jó érzés amit a nagyon vastag (semmi gumi nem ment rá az xl se) okozott, de oaszessegeben a normállal változatosabb a szexuális életem.

Nyilván mindez tartozik egy személy is ami befolyásolja de moat csak a méretre válaszoltam

2021. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Jobban is néz ki, jobb érzés megfogni vagy akár ha benned van.

Meg amúgy is mit csinálsz egy kis farokkal?😂

2021. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Neked hány centi alatt számít kicsinek?
2021. júl. 6. 16:53
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
16 cm átlagos, nem nagy.
2021. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Minden szempontból jobban szeretem, ha elég vastag is. Látványra is izgatóbb, és fogásra is természetesen. És intenzívebb, kitölt, kellemesen feszít, és csak nagyobbal van hüvelyi orgazmusom. A kicsi nálam 14 centinél kezdődik, és igen, szakítanék méret miatt, ha nem lenne kielégítő. Lehet akármilyen technikás, ha túl kicsi, és lehet akármilyen nagy, ha nincs mellé technika, mind a kettő számít. Sosem értettem, hogy lehet azt állítani, hogy a méret nem számít. Azért na, elég fontos szerepe van a szexben, sok múlik rajta, nem mindegy, hogy 12 vagy 17.
2021. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
5 vagyok, nekem 16 alatt már kicsi
2021. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Persze, mert te is ki lettél tágítva.
2021. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!