Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lánynak nincs barátja, csak "időnként összejár egy fiúval, kavarnak"? 24/L

Figyelt kérdés
Egyre több olyan lányt ismerek, akik azt mondják, hogy nem járnak senkivel, csak néha összejönnek egy fiúval (ugyanazzal, de van aki mindig mással), ha szexelni akarnak. Csak szerintem furcsa? Vagy ez már tök természetes?

2021. júl. 6. 22:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Ma az egyik ilyen lány ki volt borulva, hogy a fiú, akivel csak összejár, egy másik lánnyal is akar kavarni. Pedig nincsenek együtt...nem értem.
2021. júl. 6. 22:49
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Előfordul az ilyen. Fontosabb nekik a saját életünk, vagy a karrierjük, ezért nem akarnak se családot, se kapcsolatot. Persze szükségleteik nekik is vannak, de már egy átlagosabb külsővel sem nehéz találni olyan srácot, aki segít rajtuk. Egyre gyakrabb az ilyen manapság.
2021. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jól teszik
2021. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Unokatesóm ilyen, hányingerem van tőle... Minden héten másik palival van, ezzel magát járatja le, nem tudom tisztelni az ilyen nőket.
2021. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon helyes. Nektek is szükségetek van a szexre, nekünk is. Én pont a prűd csajoktól hányok, akik azt mondják, hogy csak a szerelmükkel szexelnek, meg hogy érzelem kell, stb
2021. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
csak az a baj, hogy az ilyen lányok nem kellenek majd senkinek ha már nem lesznek fiatalok. Én biztos nem vennék el egy ilyet
2021. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki azt csinál a saját életével, amit akar, amíg nem árt vele másoknak. Pont nem érdekel, hogy milyen kapcsolatai voltak egy nőnek.
2021. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Van egy vastag, metélt farkam, amit szivesen felajánlok csajsziknak :)
2021. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tok oke. Pasikent en is megismerkednek egy novel akivel osszejarhatunk amikor van kedv 🙂
2021. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!