Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mindegyik volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mindegyik volt szexpartneretekkel "békében" vagytok? Van olyan, aki neheztel rátok vagy kifejezetten utál?

Figyelt kérdés

2021. júl. 6. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem most lett vége egy ilyen kapcsolatnak. Korábbról volt 2 de semmit nem tudok róluk, a mostani meg olyan hogy" kit érdekel" pedig 3 évig voltunk jatszoszerei egymásnak. Látszatra nem, de vaginalisan igénytelen volt az utóbbi időben. Túrós punci, budosodo száj, hasmenés utáni kicsapodasok a far pofán stb. Ettől undorodtam meg leginkább.
2021. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
😂😂😂 ilyen nőhöz hozzá se szólnék
2021. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttad volna rajta hogy ilyen. Igényesnek tűnt, minden kloppolt nála. Az utóbbi időben vettem észre én is hogy ilyen. Előtte semmi, de vége lett hála istennek! Igaz szexkapcsolat volt.
2021. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként megmondhatom, hogy egyikkel se beszélek. Nagyon ritkán rám szokott írni 1-1, velük beszélek ilyenkor 3 mondatot aztán szevasz. Szex már egyikkel se lesz soha az fix. A legtöbb pasival amúgy sem volt zökkenőmentes az elválás. Én nem neheztelek, de nem is érdekelnek már egyáltalán

Utálni soha senkit nem szoktam.

N

2021. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Szintén nőként, de:

Nem beszélünk, megsértődött mikor komoly kapcsolatom lett mással, azóta annyira nem gravitál a telefonszámom felé az ujja. :D Nem is baj.

2021. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

férfiként mondom:

sajnos nem mindenkivel annyira jó, inkább nem is beszélek nagy részükkel, akár ex, akár szexpartner


de szerencsére van akivel jó a kapcsolat és néha beszélgetünk, arról nem tudok, hogy valaki kifejezetten utálna, de ha igen, az az ő dolga

2021. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A többségével igen, némelyikkel a mai napig megmaradt a baráti viszony pedig már rég nem bújunk ágyba. Ugyebár a szimpátiának az is része, hogy értelmes, normális, felnőttként gondolkozni tudó legyen a másik fél.

Azokkal romlott meg a viszony, ahol elkezdték túlgondolni a dolgot. S bár próbálta az ember tapintatosan leszerelni hogy ne sérüljön a másik fél, de ez nem mindig sikerült és átcsapott gyerekes durcáskodásba, sértődött "de miéééért nem?" követelőzésbe. Ha a másik fél nem fogja fel, nem ért az értelmes beszédből, akkor jobb lezárni a dolgot akár megsértődik utána, akár nem.

2021. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan szeretőm akivel megegyeztünk h keres párt, de addig velem akar dugni. Lett párja, el is engedtem, egy ideig ugyanaz a közelség megmaradt de szex nélkül, aztán a faszija elkezdte tiltani/kisajátitani ő pedig örömmel szaladt a csapdába. Azóta is "boldog".
2021. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!