Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az intelligensebb nők természe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligensebb nők természetesebben kezelik?

Figyelt kérdés

Mármint akiknek magasabb az IQ-juk az átlagnál, azok a nők természetesebbnek érzik a meztelenséget, ha


1. ők meztelenek

2. egy ellentétes nemű van előttük pucéran

3. ha mindketten ruhátlanok


vagy ugyan úgy a szexualitást látják\érzik a dologban?

(Feltételezzük, hogy számukra vonzó pasiról van szó)


Ez korral vagy szexuális tapasztalattal változik?



2021. júl. 8. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de sokkal szimpatikusabb az az ember aki nem szexualizálja instant a meztelenséget, hanem tud rá természetes dologként vagy esetleg művészetként is tekinteni
2021. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez inkább EQ-tól függ nem IQ-tól szerintem.
2021. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkább a neveltetés és alap habitus kérdése. Én pl. nem vagyok megelégedve magammal (nagyon nem) de soha nem voltam különösebben szégenlős.Valószínűleg azért, mert míg nem serdültem, és nem érztem kínosnak, a szüleim gyakran voltak otthon meszetelenek, vagy jártunk ki az omszki tóra. Szóval nekem ebben nincs semmi szégyelni való, de ettől még vannak gondjaim magammal, csak nem hiszem, hogy mások is így néznek rám.Amúgy 134-es az IQ-m, de nem hiszem, hogy ennek közvetlen köze lenne hozzá.
2021. júl. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván ez valamennyire intelligencia kérdése, hisz arról beszélünk, hogy felfogja-e a valós anatómiát, szembe mer-e vele nézni.

De leginkább EQ-n múlik, hisz magával is jóba kell legyen és a másik felet is kell tudja úgy fogadni ahogy.

De még talán ennél is fontosabb a neveltetés, ahol taníthatják azt, hogy ez természetes, és azt is, hogy ez minden bűnök melegágya.

Ismerek nagyon intelligens, ámbár vallásos nőt, aki ettől a témától úgy tartózkodik, mintha maga az ördög jelenne meg előtte... pedig már 2 diplomája és egy mesterije is megvan nem rossz egyetemen.

2021. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Az intelligencia egyenesen arányos a gátlásossággal általánosságban véve. Nem véletlen dugnak agyba főbe a 15 éves szakmunkásképzősök, nálunk meg jó gimnáziumban még 12.ben is legalább a fél évfolyam szűz volt
2021. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5os, mert kockak vagytok:D
2021. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

#4.

Azért az se feledjük hogy aki hisz istenben lehet bizonyos dolgokban tájékozott, de a hite miatt túl intelligens nem lehet, hiszen olyanban hisz, ami nincs. Ha durva akarok lenni ostoba.

2021. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

#7.


A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. - Voltaire.

2021. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjuk ezt, a vallásnak nem sok köze lehet hozzá.
2021. júl. 10. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi az iq-m de intelligensnek mondanak...

Nem érzem teljesen természetesen, kényelmesen magam, viszont el tudok vonatkoztatni a szexualitástól ha a helyzet megköveteli.

Azaz mindig is el tudtam vonatkoztatni...viszont utóbbi időben mindenről a szexualitás jut eszembe :D

2022. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!