Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szeretkezéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretkezéskor leveszitek a zoknitokat vagy fent hadjátok?Fiúk ti,hogy szeretitek ha a lányon rajta van a zokni vagy ha nincs?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 13:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
Zoknit nem szeretem, harisnya, combfix, combzokni maradhat a lányokon. Magamról viszont leveszem, amit kell.
2021. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%

"Zoknit nem szeretem, harisnya, combfix, combzokni maradhat a lányokon"

Na majd pont te mondod meg, hogy ki mit viselhessen..

2021. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%
12, Nem kell utasítani. Elárulom, rengeteg olyan nő van, akik szeretnek a férfiak kedvében járni és fel vagy levenni ezt azt.
2021. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
42%
Én mindíg fennt hagyom sex közben, és a Villám McQueenes klumpát is 😏😏
2021. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig zokniban csinálom. Robert de Niro is úgy szokta...és tényleg jobban tudok dugni 🤣
2021. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Na ez ami nem érdekel.
2021. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
21%
A bokazokni nagyin sexy a csajokon. Egy futócipővel rendesen tetszik. Vékony sexy bokával. Ritka az olyan csaj aki zokniban esetleg cipőben sexelne. Sajnos....
2021. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
60%
Őszintén, egyáltalán nem érdekel. Párom egyszer szex után mondta, hogy ne haragudjak, véletlenül fent maradt a zoknia, reméli nem zavart. Akkor vettük észre, hogy még rajtam is van. Egyikünk sem foglalkozik semmilyen szinten a másik lábával térdtől lefelé, és ez így van jól. Semmit nem ront az élvezeten.
2021. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mikor hogy sikerül, de nem értem, hogy valakit hogy tud zavarni? Én sosem fókuszáltam még egy zoknira szex közben :D Ízlések és pofonok, tudom, de fura, hogy valakit egy zokni kiábrándít, mikor nem hiszem hogy ott lenne a lényeg.
2021. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon tetszik amit a 8. ír.

Bár igaz, mindenkinek saját joga eldönteni, hogy fent akarja-e hagyni, főleg mert lehet a fázósság miatt maradna.

De hogy nem szól, nem kézzel húzza le, hanem lábujjal...még külön ez is hozzá ad az egész együttléthez egy pluszt.



Kérdésre:

Nekem is nagyon fázós a lábfejem, így rajtam is rajtam marad hűvösebb időben. De hacsak tehetem, leveszem. Nem konkrétan kiábrándító a fent maradt zokni, de csak jobban mutatunk anélkül

2021. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!