Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja a barátom folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a barátom folyton popóba rakni?Neki nem elég a punci,popó is kell.Miért jobb popóba mint punciba?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 18:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
4%

Természetesen mindenkinek igaza van, de ez személyenként változik.

Én azért vágyok arra, hogy seggbe rakjak egy nőt, mert az sokkal szűkebbnek tűnik. Az nem olyan mint egy punci. És amúgy is vonz a kitágítása. Egyszerűen a tudat, hogy oda is lehet, DE nem lesz könnyű!

Ha olyan jó vagyok, hogy a csaj szét élvez tőlem akkor engedni fogja azt is.

Olyan mint egy zárt kapu amit ki kell nyitni. ;)


Sajnos többször is megígérte a barátnőm, de erre sose jutottunk odáig. Túl hamar kidőlt. -.-"

Most szingli vagyok 🙄 ;P (nem ez volt az ok)

Tehát csak maga a kíváncsiság hajt engem. Én a kapcsolatunkban végig férfiasnak érzem magam és az ágyban is, így a 3-mas hozzászólóval nem tudok egyetérteni. Nincs szükségem még ennél is jobban megmutatni ki az úr.

2021. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%

És amikor én akarom hogy odategye, annak mi a lelki háttere?


N

2021. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%
#12-es az, hogy élvezed azt, hogy alá vagy rendelve?
2021. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Noren1989 ***** válasza:
5%
#12, bizonyára valami lelki bántalom, visszavezetve a szüleid kapcsolatára :D
2021. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
20%

Jól hangzik...


12#

2021. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%

Hát, az én segglyukam sz@rásra lett kitalálva. Nem tudom másnak e a tájék mit jelent. De nekem kijárat és még egy ujj sem menne bele, nem is akarom kipróbálni mert nem akarok sz@ros ujjat.


N

2021. júl. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó

Ritka szép példány lehetsz .

Gondolom a fogköves fogakkal tele tűzdelt szádba se szeretsz egy farkat bekapni, ahol a lepedékes nyelveddel kényezteted azt.

Már ahogy fogalmaztál így tudlak elképzelni .

2021. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

14, Lófszt lelki bántalom, meg a szülei.... Ez ilyen konyha pszichológia Freud után szabadon....

Nekem teljesen boldog és egészséges gyerekkorom volt és mégis szeretem ezt a fajta játékot. Lányból is találkoztam már pár olyannal akinek teljesen egészséges kapcsolata volt a szüleivel, de szerette ezt.

Eleve egy szexuális játékot ne kezelejetek már úgy mint egy devianciát, aminek az okát kéne keresni.

Ti vagytok a deviánsak inkább, ha képesek vagytok egy életen keresztül ugyanúgy sötétben missziben tolni. 😁

Biztos az anyátokkal való kapcsolatotokból ered, mert már ő is ilyen prűd volt. 🤔

2021. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Noren1989 ***** válasza:
#18, ismik vagyunk 12vel, asszem a belsős vicceket nem érted 🤔😉
2021. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%
19, Aha, oké. O.O
2021. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!