Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az együttléteket nem befolyáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az együttléteket nem befolyásolja negatívan ha a nőnek extrém lapos melle van?

Figyelt kérdés
Szombaton leszünk együtt először és felmerült bennem, hogy esetleg zavarná ha simogatnám a melleit közben. Azt tudom, hogy nincs megelégedve vele, ezt mondta is már jópárszor.
2021. júl. 8. 19:25
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
89%
Normàl helyzetben nem (nem komplexusos menyecske).
2021. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Nyalogatni lehet azt szereti mindenki.

A simogatást ha úgy van hagyd mert lehet kellemetlenül érezné magát.

"Mégis mit simogatsz? Nincs is ott semmi." :(

Persze ez lényegtelen. Én kifejezetten kedvelem az olyat. :3

De neki mint nő nek lehet kellemetlen.

2021. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Én egész biztosan nem feküdnék le olyannal, aki már többször is belegyalogolt a nőiességembe azzal, hogy "nincs megelégedve" velem. Szerinted egy ekkora paraszttól mit várhatsz az ágyban?


Kifejezetten kicsi mellem van (nagyon kicsi), de még soha, egyetlen partnerem sem tett erre negatív tartalmú megjegyzést. Mondjuk nagyjából abban a pillanatban mutattam volna meg neki, merre van az ajtó.

2021. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
nem befolyásolja, mert imádom az ilyen melleket :D
2021. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon komplexusos a melleit illetően, ezért is merült fel bennem. Nem hoztam még fel előtte ezt. Voltam már csúnyácska mellű lánnyal és nála is olyan érzésem volt mintha kicsit frusztrálta volna mikor foglalkoztam vele.
2021. júl. 8. 19:30
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, bocsi, totál félreolvastam a kifejtést, bár ez gondolom mindjárt kiderült.

3-as voltam, és még egyszer elnézést.

2021. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Folyamatosan dícsérni kell aztán annyi.
2021. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Te mint kis mellű akkor nem érzed magad kényelmetlenül ha fogdossa? Neki gyakorlatilag nincs is melle. Félek azt gondolja hogy megjátszom magam, mert mondván minek simogatom ha nincs is mit. Fontos nekem ő nagyon, ezért szeretném ha jól érezné magát velem.
2021. júl. 8. 19:39
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha végig csókolgatod a testét, majd a mellét és utána mész tovább lentre akkor az úgy teljesen okés. Mintha nem is foglalkoznál vele de mégis.

Majd ha belejöttök a dologba azt csinálsz amit akarsz, mert már rég kiderült, hogy nem érdekel téged és be vagy indulva.

2021. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező azért ezt ne éreztesd mindig felé h nincs melle!

Dícsérd,mondd h mennyire felizgat téged stb és akkor nem fog arra gondolni,de azért foglalkozz is a mellével mert ha nem teszed akkor tényleg azt fogja hinni h neked nem tetszik.

L

2021. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!