Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csaltátok már meg a mostani/le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a mostani/leendő párotokat? Ha igen hogy derült ki ha kiderült?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem,nem is fogom.

A leendő párom hogy tudtam volna megcsalni amúgy?:'D

2021. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

nem.

ahhoz is hűseges vagyok, aki csak tetszik!!

2021. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, olyan karmolás nyoma volt rajtam amiről nem tudtam, így lebuktam.
2021. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát a leendőt azt úgy értem, hogy kiszemelt, alakulóban van a dolog, de félreléptek mellette
2021. júl. 8. 21:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a leendőt a még meglévővel csalom.
2021. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Mindig hűsėges voltam minden körülmények között, de a leendőt hogy tudod csalni a mostanival ha már van kiszemelt/leendő? Nem a leendővel kéne többet 'foglalkozni?'vagy félreėrtem és csak cinizmus?
2021. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6: nyilván részben cinizmus.

De persze voltak olyan esetek, hogy megtetszett valaki, de még megvolt az előző. Hát így.

2021. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Értem, nyilván fiatal koromban nekem is volt hasonló, de mostani kapcsolatomon folyamatosan csiszolgatunk és hála égnek eszem ágában nincs félre menni, remélem így is marad! Remélem nektek/neked is akad egyszer hasonló és nem kell félre kacsingatni.
2021. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, korábbi kapcsolataimban is. Soha nem derült ki, csak szervezés és megfelelő partner kérdése.
2021. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
71%
Ha valaki ismeri az aktuális partnert, szokásait stb, sztem lehetetlen nem eszrevenni jeleket hogy baj van.
2021. júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!