Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez furcsa? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez furcsa? L

Figyelt kérdés
Ha egy lany aki meg nem fekudt le senkivel, Tinderes sraccal veszti el, es nyilvan nem szerelmes egyik fel se a masikba. Ez gaz vagy furcsa?
2021. júl. 8. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolatlan
2021. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miert?
2021. júl. 8. 22:36
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy jó, ha legalább az első tapasztalataidat a pároddal éled át, akit szeretsz, nem csak egy random akárkivel.
2021. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod bánni.Főleg ha kifogsz egy vadállatot aki nem lesz rád tekintettel.
2021. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Én 39 évesen sem merek lefeküdni csak úgy random akárkivel. De te tudod.
2021. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Miert?"

Mert a szex mély érzelmi dolog. Már akinek. De általában az, főleg a nőknek. Random srác lefog szarni valszeg, és az egészséges szexualitásod kifejlődését nem segíti elő. Szexben oda adod magad valakinek. Átérzed azt, hogy bánik majd veled. Ha szarul bánik veled, azt fogod érezni, hogy valakinek átadtad magad, meglátta az "igazi" meztelen oldalad, és nem leszarta. Emiatt úgy fogod érezni, te nem érsz annyit, hogy jól bánjanak veled. Sérülést okozhat lelkileg. Ezért van olyan sok sérült lány, akik orrba szájba dugnak mindenkivel.

2021. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
jo ez igy
2021. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Tinderen a legalja van (fiú,lány úgyszint). De ha az kell, hogy kihasználva és megalázva érezd magad, akkor csináld csak, majd elmegy a kedved a szextől.
2021. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint receptkönyvből sütit csinálni annak aki még sosem főzött soha semmit. Lehet az eredmény egész jó is, meg borzalmas is. Az ő dolga, de legalább annyi esze legyen, hogy ne egyből lakásra menjen, hanem előtte semleges helyen találkozzon a pasival egy sima ismerkedős randin hogy képet tudjon róla formálni milyen a másik fél élőben.
2021. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

tök mind1 hol találod meg a partnert

sokak szerint ez a "random sráccal dugás" hülyeség, meg "jajj a szerelmeddel mennyivel jobb a szex"

na ilyen nyálas faxságokat gondoltam én is régen, nettó faxság az egész


mondom úgy, hogy én megéltem ezt is és azt is, régen ugyanígy gondoltam


nem attól lesz megfelelő 1 partner, hogy szerelmes vagy belé!!!


olyan partnert találj aki nem önző, türelmes, fontos neki, hogy te is élvezz el és az egészet élvezd, de megfelelően határozott ahhoz, hogy az első kis nyögésnél ne álljon le, meg folyton kérdezgesse, hogy "ugye nem fáj?"

aki figyeli a reakcióidat és ennek megfelelően cselekszik

2021. júl. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!