Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen következménye lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következménye lehet a személyiségemre nézve, ha ilyen szexuális életet folytatok továbbra is?

Figyelt kérdés
Összevissza fekszem le nőkkel. Szinte mindegy, hogy ki a következő, a lényeg, hogy megdugjam. Volt már olyan, hogy rajtam kívül jelen volt plusz egy férfi, tehát hármasban voltunk, és a férfit is kényeztettem (alapvetően hetero vagyok, de az egy jó buli volt). Mostanában viszont frusztrált kezdtem lenni, aggódok, hogy hová vezet mindez, miként befolyásolja, ha később például családot szeretnék alapítani. Illetve le tudok-e majd nyugodni.

2021. júl. 8. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, h kezeled majd. Lehet ezt jól is csinálni, de ha nem figyelsz az érzéseidre, akkor nehezebben fogsz tudni kötődni, megbízni a másikban. Olvastam olyanokat, hogy vannak férfiak, akik már egy idő múlva lenézték a nőket, mert könnyűvérűekkel voltak, akik mocskosak voltak az ágyban, nem volt erkölcsük. Utána már nem tudta a nőket tisztelni, tárgynak tekintette őket.
2021. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt ismerősöm ugyanígy kezdte. Nagy csajozógép volt. Aztán....


Aztán egy nap felszedte egy csávó. 5 éve együtt vannak.

2021. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom te nem hetero vagy, hanem biszex, de ez most lényegtelen. A kérdésedre válaszolva, elég sok minden okozhatja ezt (kötődési diszkfunkció, bizonyítási vágy stb.). Az hogy ez milyen szinten "kezelhető" attól is függ mi a pontos háttér (ez mindenkinél egyedi), illetve milyen mélyen kondicionálódott benned, de ennek feltárása nem választható el a személyiséged egyéb elemeitől.

Ha nagyon mélyen "bent ülnek" akkor valószínűleg nem a monogám hagyományos családmodellben fogod megtalálni a boldogságodat (swingerben rengeteg párt látok akik boldog kapcsolatban élnek, közös gyerkőccel és "szexcinkosságuk" sokkal jobban összeköti őket mint a normál párokat). Egy valamit tegyél csak meg: ne csapj be másokat, játssz nyílt lapokkal, csak azért ne játszd el a hősszerelmest senkinek hogy ágyba tudd vinni, legyél korrekt.

2021. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Olyan is volt, aki végigvitte a Tindert, most komoly kapcsolatban él, probléma nélkül
2021. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó neked, hogy ennyi nővel sikerül összehozni a szexet! én is örülnék ilyennek! Úgy érzem nekem is erre lenne szükségem, mielőtt megállapodok, de lehet mégis komoly kellene. Benne vagyok már a korba! 31/F
2021. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem egy pattanásos fejű, szemüveges, zsíros hajú kocka vágyálmait olvashattuk a kérdésben.
2021. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, jól gondolod, a szexfüggőség tényleg nem egészséges. Keress segítséget, fordulj pszichológushoz.
2021. júl. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy biszexuális vagyok-e valóban. Lehet, hogy van hajlamom.
2021. júl. 9. 09:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, 2x eselyed van
2021. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7: kamu vagy. Ha igaz is, teleszart búvárruhákból én is bármennyit megdugok. Még jó nőkből is, ugyanis én magas, jóképű férfi vagyok, pattanások nélkül. Neked meg a nyakadra is egy nagy nőtt.
2021. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!